pátek 24. června 2011

Na stáncích: červencová MARIANNE s dárkem

 Marianne má podtitulek - Život začíná ve třiceti! Je tedy určen o něco starším ženám než jsem já, přesto je jedním z mých oblíbených časopisů. Najdete tam nejen články o kráse a módě, ale také příběhy ze života a užitečné rady.
Uchvátila mě už svěží hravá letní obálka a dárek - set: lesk na rty, tužka na oči a tvářenka - byl pro mě milým překvapením. Měla jsem možnost vybrat si ze 2 barev - do fialova nebo do oranžova. Světe div se, vybrala jsem si oranžovou, protože ta mi v mé výbavě chybí. :-/
A rozhodla jsem se produkty marianne collection hned vyzkoušet a podělit se s vámi o své první dojmy! 
Vše bylo dobře zabaleno v plastové "formě" a spolu s časopisem ještě v igelitovém obalu.

TVÁŘENKA
Tvářenka BL1101
Jsem moc ráda, že jsem si jako první vybrala právě tvářenku. Je gelová a na to, že je to kosmetika od časopisu má skvělé balení a dokonce (což jsem vůbec nečekala) i hezky voní - broskví!!! 
Nevím, jak vy, ale já mám zkušenost s kosmetikou u časopisů jen tu špatnou! Vadí mi, jak nevábně smrdí čínskou továrnou, ve které byly narychlo vyrobeny a většinou se už kvůli tomu štítím produkty vůbec aplikovat a házím je rovnou do koše. Proto když je u časopisu nějaký takový dárek, jsem spíš naštvaná, že musím platit víc za něco, co nechci!
Zpátky k tvářence: Jsem unešená! Teda neni to žádný kdovíjaký zázrak - přece jenom je to stále jen dárek k časopisu, ale... voní! Aplikovala jsem ji prstem (jen na jednu tvář, abych vám mohla nakonec ukázat rozdíl), nešetřila jsem!!! A pokusila jsem se vám výsledek vyfotit. (pod tvářenkou nemám žádný make-up!!! a takhle hodně jsem té tvářenky nanesla, aby to bylo pořádně vidět na fotce - je to jen na ukázku!!!)
Takže samy z fotky můžete vidět, že barva je jemně do oranžova, aplikuje se snadno, hezky se roztírá... V podstatě na ní nevidím nic negativního a myslím si, že ji budu používat... Takže můžu doporučit!

LESK NA RTY
Lesk na rty JK18590
Ajajajajaj! Jak mě mile překvapila tvářenka, tak mě vzápětí nemile překvapil lesk na rty! Říkala jsem si, že když voní tvářenka, lesk bude taky a lákala mě i naoranžovělá barva. Ouha! Lesk je tím typickým čínským produktem. Vůbec nevoní - mně dokonce smrdí! Aplikace nebyla o nic lepší a příjemnější, bohužel! :-( Je takový pískový - teď nemyslím barvu, ale konzistenci. A jak hnusně smrdí, tak tak hnusně (možná ještě hůř!!!) chutná! (ne, že bych ho záměrně chutnala, ale když máte něco na puse tak nějak cítíte i chuť té věci v puse - no vždyť to znáte ;-)) Zklamala mě i barva, která ve finále ani neni moc do oranžova, protože odstín přes tuny třpytek nejde rozeznat... Jsem strašně ráda, že jsem nejdříve vyzkoušela tvářenku, protože lesk by mě od vyzkoušení zbytku jistě odradil a vyhodila bych opět všechno hned do koše...)  Takhle vypadá na rtech. (první a poslední aplikace - fuj!)
 
 TUŽKA NA OČI
Tužka na oči JK18216
ve skutečnosti tmavě hnědá jako na úplně prvním obrázku!!!
Tak na tužce se snad nedá zas tak moc zkazit,ne? Očuchala jsem ji - voní dřevem a ještě něčím v náplni, co nedokážu popsat, ale NESMRDÍ!!! Hnědou tužku nemám a snad jsem ji ani nikdy nepoužívala, takže pro mě docela dobrá příležitost tenhle "look" vyzkoušet. :-) Linku (udělala jsem v rychlosti jen spodní) dělá hezkou, barva je i na oku stále tmavě hnědá... Bála jsem se akorát, aby mi nějak nepodráždila oči, tak jsem si ji nechala a už ji mám na očích skoro hodinu a v pohodě! Takže tužku také jen můžu doporučit. :-)
Na závěr k porovnání nenamalovaná a namalovaná strana obličeje. Lesk je na celých rtech! A byly použity pouze produkty marianne collection - tvářenka, lesk na rty a tužka na oči (spodní linka).
Jinak MARIANNE je opět nacpaná k prasknutí. :-) Téměř 180stran zajímavého čtení, typů, rad, módních a kosmetických trendů, ale také vzoreček tělového mléka a krému na ruce Nivea a katalog Klenoty Aurum 2011. ;-)
 
Máte novou MARIANNE?
A jaké máte vy zkušenosti s "časopisovou" kosmetikou?

3 komentáře:

 1. Asi si ji půjdu taky koupit. S kosmetikou z časopisů jako třeba Elle nebo Marie Claire jsem spokojená, ale jak to je s kosmetikou z "Bravíčka" nemám ponětí :D

  xoxo Eva Doom

  http://evadoom.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Tolik dárků v jednom časopise? WOW! Jinak Marianne si někdy koupím a počtu si mnohem víc než např. v Elle!

  OdpovědětVymazat
 3. marianne vůbec neznám,ale ta kosmetika vypadá vážně pěkně!

  OdpovědětVymazat

Děkuji ♥