úterý 1. dubna 2014

beauty: Make-up pro dnešní den

Žádný apríl!
Článek o líčení tu dlouho nebyl. Dnes mě čeká jedna schůzka a nějaké to zařizování, takže je třeba vypadat aspoň trochu k světu. Mimochodem tyhle chvilky si teď dost užívám. Většinu času totiž trávím se psy. Oblečení mi vydrží čisté do chvíle, než otevřu dveře a make-up na zahradě nebo v lese moc neřeším.
Lancome - tekutá rtěnka odst. 108; Maybelline - řasenka the Colossal Volum´ Express; MUA - Bronzed perfection a paletka očních stínů Undressed; benefit - rozjasňovač Watt´s up! a gel na obočí Speed Brow; Garnier - korektor Roll-on; štětce - Real Techniques
Pleť se snažím moc nezatěžovat. Tyhle produkty jsou takovým mým základem, který tahám všude s sebou. Denně používám řasenku a něco na pusu - často jen balzám. Téměř denně zakrývám i kruhy pod očima a další malé nedostatky pomocí korektoru. Úplně nejradši z celého líčení mám hru světla a stínů - rozjasnění vs. tmavé konturování. Většinou používám i tvářenku. Když je dostatek času vyhraju si i s očními stíny, často ale používám třeba jen béžový přes celé víčko. A vážně nechápu, že jsem mohla tak dlouho přehlížet gel na obočí. Můžu jen souhlasit s tvrzením, že obočí je rám obličeje! Často můžete mít sebelepší make-up, ale špatný tvar/barva obočí z vás udělá klauna. No a štětce od Real Techniques? To byla asi má nejlepší make-upová investice!

Krásný den!

1 komentář:

  1. Líčení ti moc sluší. Každopádně mě zaujala ta paletka, má nádherné barvy :)

    http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/04/super-vonavy-super-playboy.html

    OdpovědětVymazat

Děkuji ♥