sobota 16. února 2013

New in - Sephora 1+1 za 1Kč, essence

už je to asi 14dní, co jsem si šla do Sephory na Václavském náměstí vyzvednout vzorek Génifique od Lancome (akce v lednovém čísle časopisu Žena a život) a to bych nebyla já, abych neokoukla i dalších pár věcí - očuchala jsem Manifesto (voní božsky, i když nevím, jestli bych takovou vůni používala dlouhodobě...) a pak jsem narazila na regál s odličovacími přípravky Sephora. milá slečna prodavačka mi ochotně poradila a ještě mi s úsměvem do ruky strčila lísteček s akcí, která ten den končila 1 výrobek Sephora + druhý jen za korunu! byla jsem prostě v pasti :-)
nakonec jsem se rozhodla (i kvůli vám), že vyzkouším micelárku od Sephory. sice si myslím, že jsem tu pravou už našla (ta od Bourjois), ale dokud nevyzkouším další, nikdy si nebudu 100% jistá. takže už testuji a vy se brzo můžete těšít na recenzi :-) za korunu jsem si pak odnesla štěteček na obočí a řasy.
ten den jsem nakoukla i do Rossmanna a kromě praktických věcí do domácnosti jsem si odnesla i tyhle 2nádobky od essence za 34,90,-. jsem přesvědčená, že je časem využiju! jsou ideální na míchání, odsypávání nebo skladování nějakých malých věciček :-)

6 komentářů:

 1. Tak to bola super akcia, dobre, že si ju využila :)

  OdpovědětVymazat
 2. škoda že tu sephoru nemáme..:((

  OdpovědětVymazat
 3. skvělá akce, tady už pěkně dlouho teda nebyla 1+1 :( pořád mají 2+1 :D

  OdpovědětVymazat
 4. super akce v té Sephoře :) a těším se na recenzi :)

  OdpovědětVymazat
 5. jéj není škoda, že sis nevzala něco lepšího za tu 1kč? ten kartáček stačí i obyč, aspon mě:D

  OdpovědětVymazat

Děkuji ♥