pátek 7. června 2013

new in: DM

Ahoj,
 původně jsem chtěla dát fotku s popiskem jen na fb, ale nějak mi nejdou mobilem na stránku blogu přidávat fotky :-o Tak jsem se rozhodla udělat malý new in (aneb co jsem si dnes pořídila). V DMku jsem nebyla ani nepamatuju, takže jsem se několikrát vracela k regálům a vracela věci, které se mi nejdřív zdály naprosto úžasný a nepostradatelný, ale po pár minutách... No znáte to :-) 
Nivea BABY Extra jemný šampón s heřmánkem - nějak mě zlobí pokožka hlavy, takže co je dobré pro miminka, musí teď být i pro mě. Pevně v to doufám!
Maybelline Explosive Pink Duo pack - vysněný set konečně doma! I když jsem ho po chvíli taky šla vrátit do stojanu, ale nakonec... Tu radost jsem si dnes prostě musela udělat.
essence guerilla gardening nail effect powder - mech na nehty! Tyhle blbůstky já zkouším ráda. A má opravdu moc hezký obal. Jinak ta limitka nic moc...
Co je nového u vás?

12 komentářů:

 1. co to je ten mech na nehty? :O o tom jsem ještě neslyšela

  věřím, že ten miminkovský šampon ti určitě pomůže :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. brzy o něm bude článek! :-)
   a šampon (ťuk, ťuk, ťuk!!!) snad opravdu zabral!

   Vymazat
 2. Na ten mech jsem fakt zvědavá! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Dúfam, že "mach" aj tiene ukážeš neskôr aj v akcii! :P

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. :-D :-D snad ho dneska vyzkouším a nafotím...

   Vymazat
 5. mechové nehty jsem na fotkách už viděla, spíš by mě zajímalo jak to bude praktické, jestli to bude opadávat atd :) takže se těším na recenzi

  OdpovědětVymazat
 6. :) Já si koupila nějaký stylingové přípravky na vlasy. :) Ale abych pravdu řekla poslední dobou mě v DM nic nezaujalo ani nevím proč. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já naposled taky odešla s lakem na vlasy ;-)

   Vymazat

Děkuji ♥