neděle 3. července 2016

my life: První dny prázdnin / Roztržená trampolína, boule na hlavě a vytržený zub

Máme veselo! Někdy se holt úplně nedaří, ale moje motto už snad všichni znáte ("Když nejde o život, jde o h...") ;) Od čtvrtka do soboty u nás byli ségry děti. S Tobískem si moc hezky hrají, i když jsou o dost starší. Spoustu času jsme strávili na trampolíně, která na konci dne pod Kamilem rupla. Ne, není to žádnej tlusťoch! No a asi vám ani nemusím říkat, jak vyděšená jsem byla, když zmizel do díry pod ní. Nejdřív jsem vůbec nechápala, co se stalo, seděla jsem zády k dění. Hrdina se tomu smál, ale žádná velká sranda to nebyla. Ještě že jsem v tu chvíli měla Tobíka u sebe!


Naštěstí se mu nic vážného nestalo, ale budeme už na trampolíny a jejich bezpečnost koukat trošku jinak. Tobík si navíc večer udělal bouli velkou jak golfový míček vzadu na hlavě. Místo večerky po deváté, jsme s dětmi koukali na Žofku Orangutanovou až do půl jedenácté, abysme měli jistotu, že bude v pořádku.
Druhý den ráno se Anička vzbudila s tím, že se jí strašně kýve zub. Odmítala snídat a dokonce pusu jen otevřít. Dlouho jsme řešili, co budeme dělat, představa trhání zubu mě dost děsila a Kamil, který dělal ze začátku hrdinu nakonec taky vycouval. Nezbylo než se postavit výzvě! Zub už naštěstí v dásni vůbec nedržel a padl do kapesníku, aniž bych se ho pomalu dotkla.

Na další fotky a videa se můžete podívat na instagramu.

Pak jsme se vydali na dobrodružnou výpravu, na jejímž konci nás čekalo koupání ve vířivce, zatímco se kolem nás přehnal letní déšť. Pohádka!Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ♥