čtvrtek 18. června 2015

event: GOSH ve FAnn parfumerii aneb CervenJeFAnn

Minulý týden jsme od holek z acupofstyle dostali pozvání na akci u příležitosti uvedení značky GOSH na český trh, konkrétně do FAnn parfumerií. Vydali jsme se s Tobíkem do Prahy poprvé vlakem, o to dobrodružnější výprava to byla! Akce v OD Kotva se opravdu vydařila. Bylo pro nás nachystané občerstvení, fotostěna, měly jsme možnost prohlédnout si celý sortiment značky GOSH a hlavně se produkty této značky nechat nalíčit. První dojem je tedy ten nejlepší! Makeup na pleti krásně seděl a nejvíc mě potěšila výdrž rtěnky, která přežila pití i rychlé občerstvení po cestě domů. 
Doufám, že vás potěší krátké video, které jsem pro vás vytvořila. Zatím jen takový hokus pokus pomocí aplikace v telefonu, ale časem se snad už pustím do nějakých lepších..Myslím tedy, že GOSH rozhodně stojí za pozornost, tak ho utíkejte do FAnn parfumerie okouknout!  

3 komentáře:

  1. Teším sa, že je GOSH dostupný už aj u Vás! Pre mňa je to už dlhé roky jedna z najobľúbenejších značiek, tak verím, že aj ty si tam nájdeš svojich favoritov :) A na fotkách vám to s Tobíkem svedčí! ♥

    OdpovědětVymazat

Děkuji ♥