neděle 10. prosince 2017

10. den / Šátek Little Frog Sunny Agate od NoseniDeti.cz

Sponzorem dnešního dne je Nošení dětí.
Nosenideti.cz není pouze informační servis o nošení dětí v šátcích, nosítkách a jiných pomůckách. Stránky jsou specializované na dětské vaky, nosítka, šátky a najdete na nich veškeré informace, návody na vázání, rady a tipy, které se vám při nošení (obzvlášť pokud s ním začínáte) budou hodit. V neposlední řadě si zde své vysněné nosítko můžete pořídit. Jednomu z vás se Nošení dětí rozhodlo jeden šátek věnovat pod stromeček. Jedná se o šátek Little Frog. Tyto šátky jsou od začátku do konce šity v malé šicí dílně v Polsku a odpovídají evropské normě pro měkká nosítka a také standardu chemické bezpečnosti Oeko tex Standard 100.

Little Frog Sunny Agate je šátek ze 100% bavlny vyšší gramáže 230-240g/m2 a je tedy vhodný pro celé šátkovací období. Šířka šátku je 70cm, tvar šátku je klasický se zkosenými konci, délka je 4,6m.

A dnešním výhercem se stává:

Gratuluji k výhře! Budu Vás kontaktovat na uvedenou mailovou adresu.

SOUTĚŽÍME DÁL!
Chcete si zasoutěžit o zítřejší výhru?

!OBECNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:
Odebírejte youtube kanál mujfialovysvet
Podívejte se na video VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017 a dejte mu palec nahoru jako poděkování sponzorům soutěže, budu ráda i za jakékoliv jiné/další ohlasy ;)
Sdílejte video veřejně na svém facebookovém profilu
Dejte "To se mi líbí" facebookové stránce Můj fialový svět BLOG

Do komentářů pod tento článek zde na blogu napište svůj email, na který vás budu v případě výhry kontaktovat, a odpověď na soutěžní otázku: "Hrají si vaše děti rádi se stavebnicemi?"
Komentáře, které nebudou obsahovat emailovou adresu do slosování zahrnu, výherce pak bude mít tři dny na to, aby se mi ozval sám, pokud tak neučiní, vylosuji výherce nového.
Pozor! Soutěž je pouze pro čtenáře s doručovací adresou v ČR! Nezapomeňte se zítra přijít podívat, zda jste měli štěstí nebo si zasoutěžit o další krásné výhry. ;)

Pokud jste tu prvně, pročtěte si pozorně princip soutěže a její pravidla!↓
 
Pravidla a princip soutěže:
Soutěž probíhá na blogu mujfialovysvet.cz každý den od 30.11. do 24.12.2017, každý den od 1.12. do 24.12. 2017 se na blogu budou otevírat okénka/články s výhrami, které v nich budou představeny a popsány (fotografie v článcích i ve videu mohou být pouze ilustrační, řiďte se textem!).
Soutěžící budou den předem přidávat soutěžní komentář pod článek, který se soutěže bude týkat a ve kterém k tomu budou vyzváni (první je článek/video: VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017). Následující den se na blogu objeví článek s výhrou a rovnou i se jménem/jmény výherce/ů. Soutěžící tedy dopředu neví, o co soutěží. Je zachovaný princip překvapení jako v klasickém Adventním kalendáři.
Všechny sponzory a výhry si však můžete dopředu prohlédnout v události na facebooku a v úvodním videu na youtube. Soutěžit můžete každý den! Je jen na vás a na štěstěně, kolik dárečků letos vyhrajete, a zvýšíte tím tak i pravděpodobnost výhry jedné z hlavních cen. Výherce budu losovat náhodně ze všech platných komentářů přes random.org. Výhry se vám společně se sponzory budeme snažit odeslat včas, nicméně bohužel nemůžeme garantovat doručení do Štědrého dne.

!OBECNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:
Odebírejte youtube kanál mujfialovysvet
Podívejte se na video VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017 a dejte mu palec nahoru jako poděkování sponzorům soutěže, budu ráda i za jakékoliv jiné/další ohlasy ;)
Sdílejte video veřejně na svém facebookovém profilu
Dejte "To se mi líbí" facebookové stránce Můj fialový svět BLOG
TIP: Nastavte si na facebooku ve sledování mé stránky, aby se vám moje příspěvky objevovaly jako první, neuteče vám tak žádná z adventních soutěží!

Hlavní výhry:
Apartmány Babyhouse, které jsou na seznamu Amazing Places v ČR, věnovaly VOUCHER NA UBYTOVÁNÍ NA 2NOCI V APARTMÁNU Č.3 KDYKOLIV V ROCE 2018 V TERMÍNU DLE VÝBĚRU VÝHERCE (kromě víkendů/prázdnin/svátků - nástupní dny pondělí, úterý nebo středa a dle volných kapacit)
Fotografka Anna Ulman věnovala VOUCHER NA JARNÍ FOCENÍ DĚTÍ, RODINNÉ FOCENÍ NEBO PORTRÉTNÍ FOCENÍ V EXTERIÉRU V PRAZE (termín jaro 2018, lokalita dle výběru fotografky, 1 hodina focení, 10 upravených fotografií)
Princip:
Letos máme v kalendáři i dvě hlavní výhry, jejichž výherci se budou losovat 24.12.2017. Nejprve se náhodně vylosuje v rámci Adventního kalendáře den a ze všech komentářů, které byly v tento den přidány, se posléze náhodně vylosuje jeden výherce. Stejným způsobem se bude losovat i výherce druhé hlavní výhry. Každá z hlavních výher bude mít jiného vítěze!

!PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ HLAVNÍ VÝHRY:
Sledujte instagramové profily apartmanybabyhouse a anna_ulman (pokud nejste na instagramu dejte "To se mi líbí" jejich facebookovým stránkám Babyhouse a Anna Ulman)

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

112 komentářů:

 1. Zatím mám 3mesicni holčičku, takže nemůžu posoudit, ale všechny děti, co znám se se stavebnicemi vyblbvyblbnou.
  gabrisova.maria@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Nás 2,5 lety syn miluje lego. Loni na Vánoce dostal první a od té doby ještě dalších pár sad. Každý den si s legem maximálně vyhraje, staví různé komíny, domečky, bazény, farmy, hasice aj. Obecně si myslím, že stavebnice rozvíjí děti, jak v motorice i fantazii. Krásný den, KaluzovaMajka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Jedna z nejoblíbenějších hraček jak pro syna tak i tatínka :D Takže určitě hrajeme :)

  Schejbalova12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Máme 10 měsíčního syna a jednu krabičku Lega Dupla už dostal. Spíš se v ní ale jen prehrabuje a tluče kostičkama ó sebe. Takže zatím nám Lego slouží jako rytmická pomůcka moři zpívání ;))
  lenule683@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, já děti nemám :D.
  hladkakaterina1995@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Starší dcera si ráda skládá Lego, uz od mala ji baví i Lego Friends, nikdy naštěstí nic nestrkala do pusinky, takže si mohla stavět i s takovými malými kostičkami. Spolu s mladší dcerkou si rády hrají i s jinými stavebnicemi, převážně kde jsou kostky..starší dcera staví komín, mladší bourá ;-) petra.sebestova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Jednoznačně u nás vede Lego Duplo i na vánoce opět přibude další do sbírky, tentokrát Velké staveniště :) a další věc, která se u nás skládá každý den je dřevěná vláčkodráha, to si vyhraje i tatínek, který stále dokupuje další a další příslušenství a většinou mám koleje po celé kuchyni a obýváku :)) Michaela Kratochvílová, MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj, sáře je 5,5 měsíce, tak ještě nevím. Email:lidu.milka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Nase pulrocni dcerka je na stavebnice jeste mala. Ale uz se tesim, az si bidem spolu stavet lego, ja jsem to milovala.
  Kulhavakat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Zatím nevím, letos dostanou poprvé lego tak jsem zvědavá jestli zaujme. makaface@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Zatim se u nas stavi z lega a ted pribyl sensory block,sice to neni stavebnice ale stavime z toho ledaco :-) sarka saui.dj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Magdalenka pomalu začíná objevovat duplo.
  Hana hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Oba kluci milují stavebnice, jak lego tak i megabloks a jiné ;-)
  1denca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Dcerce je teprve rok, takže se teprv začíná zajímat o různé vkládačky a stavíme akorát komín 😁 ladyhawke@email.cz

  OdpovědětVymazat
 15. hrají, nejraději mají Lego. witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Maruško, moc děkuju za vyhru to je nejkrasnejsi darek co jsme mohly dostat, moc jsem si satek prala, uz jak jsi nam uvadela sponzory. Uz se tesim az satek vyuzijeme. Jeste jednou moc dekuju a vsem krasne svatky..🎄

  OdpovědětVymazat
 17. Zatím jen postupně zkouší spojovat a rozpojovat kostičky protože má jen jeden rok, ale myslím si, že bude stavebnicový typ :)
  Bastera@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Pořad a nejvíce,lego je i na seznamu vánočních přaní a musím říct že stavebnice u nás prostě vedou i tatínek si vyhraje :) zdeniada@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Ahoj, první mini lego dostane dcera v adventním kalendáři v posledních třech dnech, tak uvidíme ��
  lu.francova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Máme asi tři druhy stavebnic, Lego Duplo zatím žádné. Třeba se poštěstí...
  Jinak Ríša si staví a skládá strašně moc rád.
  Sarka.jerabkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Bohužel je nám zatím rok a tohle nejen že ještě nemá,a hlavně vše co má tak strká do pusy :) Alena.Pelouchova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Pomalu ale jiste si zacina hrat s lego duplo. Dceři jsou dva. Ale radši maluje a tancuje. Zatim 😁
  klarakocova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Mám téměř 3 letou neteř a ta miluje stavebnice a nejraději má Lego Duplo :)
  krystovamartina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Máme lego a kostky a dcery si hraje ráda :) Silvous96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Mame nekolik sad lega Duplo, syn je miluje...ze vsech stavi nadrazi pro vlacky a hromadu vlacku :D pivonkova.petra@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. janabelcova@gmail.com syn bude mít teď rok a teprve dostane megabloks, takže zatím nevíme, ale snad jo

  OdpovědětVymazat
 27. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 28. le.bezdekova@gmail.com
  Stavebnice u nas vedou :)

  OdpovědětVymazat
 29. Dcerka je na ještě malá, ale věřím, že za půl roku už si hrát bude 😊. D.Lorkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Nozinova.p@seznam.cz
  Mala je zatim mala takze si vystaci s hrncema a papirovymi kapesniky😀

  OdpovědětVymazat
 31. Ano, nejvíce u nás jede lego duplo. A různé jiné kostičky. misu.mikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Naše tříletá dcera miluje jakékoliv stavebnice. Synovi je 7 měsíců, tak ten spíš boří ��
  Z.Jituska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Děti mají moc rádi stavebnice. Roční holčička má pěnové kostky a větší chlapeček Duplo. Nezna.motorkarka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. No jéje a musí i maminka s tatínkem. Mají doma i lego duplo, i klasické lego a pak spoustu moderních stavebnic. Kolikrát si ani ty názvy nepamatuju. zhalickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Naše šestitýdenní dcerka ještě ne :), ale synovec Filip stavebnice miluje a stráví u nich klidně hodiny.
  nikola.hradska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Ano naše malá zbožnuje Lego duplo :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Ahoj to zatim nevime,nas chlapecek se teprve narodi,ale lze predpokladat,ze stavebnice rad mit bude :-) moje i budouciho tatinka to byla oblibena hracka Veronika (vrychnovska@seznam.cz,na fcb veronika muflikova)

  OdpovědětVymazat
 38. Nejvíce u nás frčí Lego Duplo :-). charlotte.e@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Detatko zatim cekame, ale jestli bude po tatinkovi, bude stavebnice milovat. A myslim, ze se tim zabavi oba dva :-).
  cumplova.lenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. syn stavebnice miluje, až přijde na řadu lego, tak se určitě zapojí i tatínek :)
  f.martina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Dcera si velmi ráda hraje se stavebnicí.
  Daniela Kováříková
  polackovadaniela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Veronika Šulcová10. prosince 2017 12:45

  Urcite hraje, obvzlast z Duplem se zviratky :-)
  skyv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Dcera stavebnice miluje, Lego je úplně top! Ačkoli cestu si k němu hledala, určitě to od počátku (někdy v roce a půl) nebyla láska na první pohled. Ale tak od tří let si hraje denně. Mladší syn k Legu přičichl nekdy kolem osmého měsíce a moc ho baví. Zatím tedy krámovat v krabici s kostkami, rozbíjet sestřičky výtvory :-) a nebo jen ťukat kostkami o sebe, více přijde časem... tereza.binkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Zdeňka J. Email electromike@seznam.cz nase dve vnučky Esterka 3 a pul roku a Klárka 1 a půl roku mají rádi lego Duplo,jejich maminkam jim porizuje z bazarku jsou tam roztomile zvířátka a za dobrou cenu, zatím maji pár sad, ale verim,ze by je chytla i jina stavebnice. Zato starši vnucku Barunku baví spíše panenky a interaktivni zviratka.

  OdpovědětVymazat
 45. Ta mladší zatím ještě ne, ale starší dcerka si hraje a ráda :) redel@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Po byte mame roztahanych nekolik druhu stavebnic, hlavne drevenych. Takze ano:-) ale dcera si asi nejvic vyhraje s duplem. horakol_volny.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 48. Barbora Hajduškova10. prosince 2017 13:01

  Zatím nevíme máme teprv 4 měsíce ale už dostal lego duplo farmu a tatínek byl strašně nadšený div to málem neoznámil a nehrál si. bajaik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Duplo duplo to je nase,letos uz ma zabaleno od jeziska lesni zviratka a stanek s autem..tak bude mit urcite radost..mame cca 5sad a pekne si snim vyhraje,ja jako mala milovala Sevu..stavela jsem si zidle a stolecky pro barbie Email kromerova.zaneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. Doufám, že budou :-) Ale synovci je mají moc rádi. strnadova93@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. Dcera miluje kostky a Duplo, časem plánujeme pořídit i něco dalšího:)))
  Lenka Fořtová
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Prcek má zatím 9,5 mesice tak doufám že je mít rád bude, že bude po mamince velký stavitel :)
  monikagl@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Ano, všechny děti se u nás zabaví legem . Líbí se mi i Kapla, ale tu nemáme.
  kubaskova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 55. Naši kluci milují stavebnice, hlavně Lego Duplo, s tou si hrají denně a pěkně si už pohraje i mladší syn. Starší syn dostal k včerejším 5. narozeninám stavebnici Seva, tak staví spolu s tatínkem.
  lenka.cervenova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 56. Naše malá si hraje většinou ze stavebnicí MegaBloks kostkami :) milovanejandilek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 57. Malá miluje stavebnice všeho druhu. Asi nejraději má dřevěné pestroarevné kostky, které dává na sebe a nebo z nich staví město :-).

  OdpovědětVymazat
 58. Zatím si děti( 3 a 1 rok) tak nějak začínají se stavebnici hrát, mají zatím jen úplně obyčejnou.. A pod stromečkem bude Duplo. Tak věřím, že bude mít úspěch.
  formankova.maru@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Šárka Korousová10. prosince 2017 14:04

  Naše dcera si ráda hraje se stavebnící (kostkami) a vymýšlí s tím pak různé hlouposti.. ����

  OdpovědětVymazat
 60. Dcera je na stavebnice jeste mala, ale urcite ji nejakou poridime. Zboznuju je! :-D julie.halesova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Mám skoro 4 let Who syna a jak kdy někdy si sními rád hraje. Ale teď má období kdy moc ne. Delfinek89@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. U nás nejvíc frčí koleje (těžko říct jestli se to dá zařadit do stavebnice :) a pak lego duplo :) a při každé stavbě zjistíme že by se hodilo více kostek, uvidíme co na to ježíšek :) eva.dozbabova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 63. Muj syn 3 roky si hraje neustale jen se stavebnici Duplo, Seva stavíme garaze pro traktory a pak bourame, několikrát za den..
  petpec@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Syn (3 roky) stavebnice miluje! Staví věže, budovy, garáže pro auta...Myslím, že stavebnice je hodně žádaný dárek, který potěší každé dítě :) RadushV@email.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Stavebnice je u nás momentálně jednou z nejoblíbenějších hraček, konečně to malý začalo jít skládat. Ježíšek přinese další kousky :)

  OdpovědětVymazat
 66. Pěkný den, můj chlapeček má rok takže si ze stavebnicemi zatím moc nehraje, zatím si hrajeme z dřevěnými kostkami, kde mu kostky stavím a on je zhazuje :-D,ale věřím,že jak bude větší tak si bude hrát více ze stavebnicemi. Můj e-mail: xxmisulkaxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Dřevěné kostky a z nich stavět domečky, garáže nebo ohrady pro zvířátka, Seva pro větší a nejvíce si děti vyhrají s Lego Duplem. To je super zábava napříč generacemi :)
  ditetova.jitka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. dobrý den, no jasně, stavebnice jsou top! a nejlepší je, když se s dětma neřídíme plánkem, ale stavíme vlastní "zlepšováky" ze všeho, co nás z kostiček napadne :) sleduji na Fb jako Barbora Francová. cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. U nás vede magnetická stavebnice, nejen pro děti :D. Všichni dospelaci si stim vyhrali na návštěvě
  L.silnicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Synovi jsou čtyři měsíce, tak zatím me, ale doufám ze v budoucnu spolu budeme stavět :) nicifi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Ano, milují je. Dcera si zatím hraje s duplem, syn s legem ale i dalšími.
  jana.koloma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Stavebnice jsou hned na druhem miste,tesne v zavesu za draky �� helena.xxxxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Ano,syn ma dva roky a ma nekolik ruznych typu stavebnic..na Vanoce dostane jak duplo-koupene dopredu,tak I klasicke lego, ktere si vyzkousel a nadchlo ho, chova se velmi zodpovedne, nic nedava do pusy,pekne sklada, hleda kostky, o ktere ho poprosim a s postavenym autickem jezdi velmi opatrne,aby se mu nerozbilo :)) jeste chceme vyzkouset magnetickou :))

  OdpovědětVymazat
 74. Na klasickou stavebnici je syn ještě malý (13m), ale má pěnové kostky a s těmi blbneme denně. Klasika, mamka postaví komín a Matyášek ho shodí 😁 macka0308@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Ano, obě děti stavebnice milují :-) Hodně si vyhraje i tatínek :-D
  minonnka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Ondrášek se dostal do období, když všechny "kočičky" - tedy všelijaké stavebnice a kostičky miluje a vzájemně je mezi sebou kombinuje. Staví věže, domečky pro zvířátka, garáže pro auta nebo je prostě jen tak rozhazuje po bytě :-D kabilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Zatim spis bere kosticky (duplo) a mlati s nima o sebe :-) Jeste je na to moc malej.

  Kazdopadne na vanoce dostane lego duplo a megabloky a pocitame s tim, ze si s nim postupne zacne hrat jakmile trosku povyroste :-)
  a.taborik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 78. Zatím stavíme synovi kostičky do komínku a on je shazuje. Až bude trochu větší chtěla bych mu pořídit lego :-) J.a.j.i.n.k.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Mám kluka a stavebnice jsou každý den na pořadu dne :-) avosicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Náš syn má rád kostky megabloks,ale lego ho nějak nezaujalo.... sdagmar@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Máme lego duplo, baví jen chvíli, zkrátka nejvíce vedou nehračky :D Uvidíme jak uspějeme pod stromečkem s MegaBlocks.
  vondrackova.jana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Muj dvouletý syn Adámek stavebnice miluje. Nejradši ma Lego Duplo a stavíme hrady i z klasických dřevěných kostek :)
  kamila.skramlikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Miminko teprve čekáme, ale ze zkušenosti s mojí malou sestrou vím určitě, že lego duplo bude velmi oblíbené. Iwaneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Ahoj, ano, hrajeme si se stavebnicemi dost často a je to naše dost oblíbená činnost. Máme jich povícero a když nám je naše dítko sesype všechny dohromady, pak mám o zábavu vždy postaráno :))
  lenasus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Dcera neni moc panenkova, takze stavime ze stavebnic depa pro masinky ci staje pro kone a to ji moc bavi... Andrea.Kabelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Doteď ještě, páč byl na to Kubík malý... Ale letos už k Vánocům dostane první :)
  katerinavitu@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Ano a rády, nejvíce oblíbené je u nás Lego Duplo. :)
  karolina.klub@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Ano, milujeme lego vseho druhu, ale i stavebnice drevene jsou u nas oblibene :-)
  janiej@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 90. My jsme s manzelem stavari, mame stavebni firmu a to by bylo, aby nas señor nemel rad stavebnice :-D...vitezi zatim duplo, ale casem urcite prikoupime i dalsi oblibene stavebnice foto@veronikakovackova.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Syn stavebnice miluje, ja si s nim ráda hraju a manžel pochopitelně taky... :-)
  nikyta159@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Děti stavebnice milují, jak dřevěné, tak lego, duplo, megablogs i jiné podle věku.
  sucha.hakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 93. U nás jsou stavebnice top hracky,maximalne je zboznujeme at uz jde o Lego, Sevu, cihlicky, ruzne kostkove stavebnice, Rmarci@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Moje tříletá dcera stavebnice miluje, teď si velmi oblíbila Lego.
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 95. Ahoj, syn se na stavbnice teprve chystá a toto by byla jeho první. Zatím trénuje na kostkách a vkládačkách :-)...
  Nikinnna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Dvouleta Štěpánka stavebnice miluje, 5ti mesicni Johanka teprve.milovat bude. Ale ráda sleduje segru jak staví :-) elis.vesela5@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 97. Máme malé miminko, takže zatím ne ,ale doufám, ze si s nima bude hrát ,protože mě se to moc líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 98. Náš malý chlapeček také stavebnice miluje. Staví z nich komínky a největší radost mu dělá, když je může zbořit. Je to vážně sranda. lucierybova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Ano,starší dcera u ničeho nevydrží,jen u stavebnice.To tvoří lodě,domy,autobus..A mladší už si to pomalu půjčuje.Moc se těším co spolu vyrobí.Pavla H
  Email: falipe@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 100. ano stavebnice mají moc rádi a často si něco skládají a staví a zabaví se na dlouho
  marketa.heinrichova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. naše malá princezna má teprve 9 měsíců, ale s kostkama(jestli se to dá považovat za stevebnici) si už hraje teď moc ráda. Stavíme věže a shazujeme je :) Veronika.waloschkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 102. Kluci si moc rádi hrají se stavebnicemi, nejraději mají klasicky Lego, ale i jiné. jakinaki@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. zeman.jirik@gmail.com syn miluje lego ve všech podobách :))

  OdpovědětVymazat
 104. Syn stavebnice miluje, nejraději staví komínky a garáže ☺️ pod stromeček dostane Lego Duplo tak uvidíme jestli ho zaujme ☺️
  kam.bob@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 105. Dcera stavení zatím moc nedává, spíše si vybere z Lega figurky a pak si hraje samostatne s nema.
  vejvodova.adela_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Malému je 15 měsíců a stavebnice má rád.
  sipecek3990@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 107. Můj syn má více stavebnic a rád si staví. Teď zrovna má rád komínky a garáže. :-)
  potrefenyhusak@seznam.cz Zdenda Penda

  OdpovědětVymazat
 108. Ano! syn miluje Duplo...takže stále doplňujeme nové kostičky! :-) jarcca056@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 109. Syn miluje stavebnice, hlavně LEGO, také si ho moc přeje k Vánocům, tak uvidíme, co mu Ježíšek donese pod stromeček ;)
  lucecitka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. Lego u nás pořád frčí, momentálně Elves u dcery :) sramcik@volny.cz

  OdpovědětVymazat