pátek 22. prosince 2017

22. den / Tři dárkové vouchery od Done by deer

Sponzorem dnešního dne je Done by deer.
Stejně jako loni i letos mi pro vás značka Done by deer věnovala tři dárkové poukazy v hodnotě 500,-. Designové bytové doplňky a hračky dánské společnosti DONE BY DEER jsou nejen kombinací moderního a neotřelého designu, ale především originality. Nesou v sobě jasný odkaz skandinávského stylu života. Všechny produkty Done by Deer jsou 100% vhodné pro děti a přírodně testované, vyhovují evropským bezpečnostním standardům.
 A dnešními výherci se stávají:

1/
2/
3/


 
Gratuluji! Vouchery vám pošlu během zítřka na vámi uvedené mailové adresy. ;)

SOUTĚŽÍME DÁL!

Chcete si zasoutěžit o zítřejší výhru?

!OBECNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:
Odebírejte youtube kanál mujfialovysvet
Podívejte se na video VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017 a dejte mu palec nahoru jako poděkování sponzorům soutěže, budu ráda i za jakékoliv jiné/další ohlasy ;)
Sdílejte video veřejně na svém facebookovém profilu
Dejte "To se mi líbí" facebookové stránce Můj fialový svět BLOG

Do komentářů pod tento článek zde na blogu napište svůj email, na který vás budu v případě výhry kontaktovat, a odpověď na soutěžní otázku: "Cvičíte se svými dětmi? Jaké společné aktivity vás nejvíce baví?"
Komentáře, které nebudou obsahovat emailovou adresu do slosování zahrnu, výherce pak bude mít tři dny na to, aby se mi ozval sám, pokud tak neučiní, vylosuji výherce nového.
Pozor! Soutěž je pro čtenáře s doručovací adresou v ČR! Nezapomeňte se zítra přijít podívat, zda jste měli štěstí nebo si zasoutěžit o další krásné výhry. ;)

Pokud jste tu prvně, pročtěte si pozorně princip soutěže a její pravidla!↓
 
Pravidla a princip soutěže:
Soutěž probíhá na blogu mujfialovysvet.cz každý den od 30.11. do 24.12.2017, každý den od 1.12. do 24.12. 2017 se na blogu budou otevírat okénka/články s výhrami, které v nich budou představeny a popsány (fotografie v článcích i ve videu mohou být pouze ilustrační, řiďte se textem!).
Soutěžící budou den předem přidávat soutěžní komentář pod článek, který se soutěže bude týkat a ve kterém k tomu budou vyzváni (první je článek/video: VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017). Následující den se na blogu objeví článek s výhrou a rovnou i se jménem/jmény výherce/ů. Soutěžící tedy dopředu neví, o co soutěží. Je zachovaný princip překvapení jako v klasickém Adventním kalendáři.
Všechny sponzory a výhry si však můžete dopředu prohlédnout v události na facebooku a v úvodním videu na youtube. Soutěžit můžete každý den! Je jen na vás a na štěstěně, kolik dárečků letos vyhrajete, a zvýšíte tím tak i pravděpodobnost výhry jedné z hlavních cen. Výherce budu losovat náhodně ze všech platných komentářů přes random.org. Výhry se vám společně se sponzory budeme snažit odeslat včas, nicméně bohužel nemůžeme garantovat doručení do Štědrého dne.

!OBECNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:
Odebírejte youtube kanál mujfialovysvet
Podívejte se na video VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017 a dejte mu palec nahoru jako poděkování sponzorům soutěže, budu ráda i za jakékoliv jiné/další ohlasy ;)
Sdílejte video veřejně na svém facebookovém profilu
Dejte "To se mi líbí" facebookové stránce Můj fialový svět BLOG
TIP: Nastavte si na facebooku ve sledování mé stránky, aby se vám moje příspěvky objevovaly jako první, neuteče vám tak žádná z adventních soutěží!

Hlavní výhry:
Apartmány Babyhouse, které jsou na seznamu Amazing Places v ČR, věnovaly VOUCHER NA UBYTOVÁNÍ NA 2NOCI V APARTMÁNU Č.3 KDYKOLIV V ROCE 2018 V TERMÍNU DLE VÝBĚRU VÝHERCE (kromě víkendů/prázdnin/svátků - nástupní dny pondělí, úterý nebo středa a dle volných kapacit)
Fotografka Anna Ulman věnovala VOUCHER NA JARNÍ FOCENÍ DĚTÍ, RODINNÉ FOCENÍ NEBO PORTRÉTNÍ FOCENÍ V EXTERIÉRU V PRAZE (termín jaro 2018, lokalita dle výběru fotografky, 1 hodina focení, 10 upravených fotografií)
Princip:
Letos máme v kalendáři i dvě hlavní výhry, jejichž výherci se budou losovat 24.12.2017. Nejprve se náhodně vylosuje v rámci Adventního kalendáře den a ze všech komentářů, které byly v tento den přidány, se posléze náhodně vylosuje jeden výherce. Stejným způsobem se bude losovat i výherce druhé hlavní výhry. Každá z hlavních výher bude mít jiného vítěze!

!PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ HLAVNÍ VÝHRY:
Sledujte instagramové profily apartmanybabyhouse a anna_ulman (pokud nejste na instagramu dejte "To se mi líbí" jejich facebookovým stránkám Babyhouse a Anna Ulman)

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

92 komentářů:

 1. Deti rady napodobuji cviky co cvicim ja a kolikrat se u toho i dost nasmejeme, pac anglicaci, kliky ci sklappvacky v jejich ppdani jsou kouzelne proste.
  janiej@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Se svým 11měsíčním synem necvičím, spíše se raduji z každého jeho pokroku v motorickém vývoji
  lenule683@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Běháme. On běží první a nahlas se u toho hihňá. 😂
  Sipecek3990@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Cvičíme s malým po koupání, už skoro 16 měsíců. :-)
  Potrefenyhusak@seznam.cz Zdenda Penda (fb)

  OdpovědětVymazat
 5. Zatím nikterak necvičíme jen tanytany nebo na míči hopsání na posílení bříška :)
  bastera@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Cvicime a chodime plavat ;-) helena.xxxxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Musim se priznat, ze nejvice se malemu zatim stale venuje manzelka :-) A hrajou si spolu v jednom kuse.

  Zatim mu neni ani rok, takze hry co si hraje se mnou jsou opakovani veci vseho druhu, hazeni si mickem, schovavani se (to ma moc rad a vzdycky se u toho krasne kření).

  a.taborik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Ano cvičíme, podporujeme lezení i přetáčení a každý týden chodíme plavat, kde se učíme potápět :) pro malého je to v každém ohledu zábava :)
  monikagl@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Jen když cvičím já, tak mi dcerky asistují 😆 petra.sebestova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Se starším synem cvičíme, běháme a tancujeme. Mladší se taky rád přidá. Je u toho spousta legrace 🙊😂
  lenka.cervenova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Od 4mesicu chodim se synem cvicit s oba si to uzivame a planuji zacit chodit i s mladsim synem. Urcite jim to pomaha vyvojove, spolecensky a objevovat sport jako takovy. simona.hau@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Většinou když cvičím tak se malej směje, nevím zda mu je to k smíchu nebo ho to jenom baví :D ale dneska jsem cvičila a malej to zkoušel napodobit :) jinak snažím se cvičit i s malým ale synovi to dlouho nevydrží Alena.Pelouchova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Mám půlroční holčičku a necvičíme spolu :).

  alenamojzisova&seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Zdeňka J. Email electromike@seznam.cz chodím s vnoučatky na hriste, kde se protahnout na ruznych prolízkách,jinak cvičím spíše ja, tím,ze je hlídám a litam za nimi po bytě, aby se někde ty nejmenší vnoučata nepraštily.�� A děda jim uděla vydatnou procházku na vlakove nadrazí,miluji vlaky

  OdpovědětVymazat
 15. Se starší dcerou jsem cvičila. A kladný vztah k pohybu jí zůstal, věřím, že u syna to bude stejné. Jinak mám ráda jakékoli společné aktivity. Tereza.binkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Zkoušeli jsme vanickovani - první lekci. A je to boží!

  OdpovědětVymazat
 17. Veronika Šulcová23. prosince 2017 0:19

  Ted cvici a tancuje hlavne ve skolce. A doma vse neustale predvadi :-)
  Skyv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Zrovma dneska jsem vzala synando fitka na hodinu TRx. Uzili jsme si to oba 😊.
  Jawwana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. janabelcova@gmail.com chodíme se synem do mateřského centra na cvičení a v Novém roce by jsme chtěli jít konečně na bazén

  OdpovědětVymazat
 20. S dcerou chodím na cvičení pro rodiče s kojenci.
  jana.koloma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Necvičíme, ale od 6 měsíců chodíme na plavání.
  Nikinnna@gmail.con

  OdpovědětVymazat
 22. Občas mám spíš pocit, že cvičí ona se mnou :D
  ver2903@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Zatím ne,ale chceme v pul roce začít chodit na plavání:) nicifi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Zatím chodíme jen na plavání, ale malá je hrozně muzikální a jak hraje hudba, tak trsá, takže od ledna s ní chci chodit na nějaké pohybovky pro prťata😉

  OdpovědětVymazat
 25. Čas od času dětem vymyslím překážkovou dráhu a obě začaly chodit na gymnastiku (nesoutěžní) pro nejmenší.Nejvice nás baví společné kulturní akce (divadla), společné domácí tvoření, pečení, učení se a to nejen doma, ale i v přírodě
  kubaskova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Necvičim, máme radost jít ven to už se oblikame a smejeme se takže rádi zatím chodíme na procházky. bajaik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Ano ale jen občas. Tancujeme a chodíme plavat ovšem nejvíc spolu vaříme to je úplně nejlepší. V létě pak jsme hodně na pískovišti a hrajeme si s míčem a na odrazedle.s malou zatím nic moc a nás nejstarší toho baví kolo kamilamakovcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Chodime plavat a doma behame, skaceme, tancujeme jen.. Bavi nas pexeso..
  petpec@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Od ledna budeme chodit na vaničkování, abysme od 5. měsíců mohli ma normální plavání:-) strnadova93@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. necvičim, blbneme, tančíme na písničky co pustím :) a kolo kolo mlýnský
  vondrackova.jana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Oto jsem 7 lété předváděla svíčku, s 2,5 letou někdy tančím a s 5 m cvičím na balóně. Jinak chodíme na procházky.
  irena.myslikovjanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Chodíme na cvičeni v nositku a už se těším na plavání ☺️Vendulkabv@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Tancujeme a taky "hrajeme" na babu, obzvlášť když potřebuje přebalit. To vyhrává :) liskahana-centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Chtěla bych od Sářinýho půl roku začít s ní chodit plavat. lidu.milka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Necvičíme nuceně. Spíš přidávám pohyb do našeho života. Ať už jsou to procházky, nebo jízda na kole. zhalickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Chodíme plavat, ale jinak dáváme přednost pohybu venku. Takže syn na odrážedle a my za ním běháme :-D kabilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Chodim se starší (2roky) do telocvicny na cvičení a jinak s nami obe dcerky od narozeni jezdi na vsechny treninky, zapasy a turnaje v Ceskem lakrose a florbalu ktery s manzelem hrajeme.....elis.vesela5@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Dcera cvičí neustále, syn také. Máme trampolínu a využití na zahradě. Já teď v těhotenství necvičím. witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. Chodím s dcerou cvičit, ráda bych i třeba jogu doma, ale zatím jsem se k tomu nikdy nepřemluvila :D
  Hana hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Starší už sportuje sama a hodně,sport miluje.Ať už jde o tenis, plavání či běhání.No a mladší, roční zatím hlavně utíká a taky miluje plavání <3 Takže chodíme společně plavat.Pavla H
  Email: falipe@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 41. My zatím necvičíme, ale rádi se synem tancujeme. Vždycky za mnou přijde a chce tany tany :)
  kam.bob@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Když cvičím, tak dcera většinou přijde a zkouší dělat to co já, ale spíš u hudby poskakuje a tancuje. Za měsíc nebo dva začneme jezdit na plavání, tak to bude super, vodu miluje a uvidíme, co bude na to říkat druhá dcera. :)
  Silvous96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Zatím ne, ale chodíme na plavání a saunovani kojenců
  nikyta159@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. chodime spolu plavat a od noveho roku budeme i cvicit. rady spolu blbneme a smejeme se

  maria.starova01@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 45. Zatim nijak necvicime. Ale chtela bych zacit chodit plavat. indrova.klara@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. určitě různé říkanky ve spojení s pohybem, také jízda na kole je super. Iwaneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Starší chodí už sám cvičit na fotbal a florbal a zkouší na nás doma rozcvičku a s malou se chystáme na plavání avosicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. My s dětmi akorát tancujeme.
  Karpiskova.daniela@seznam.cz Dancza

  OdpovědětVymazat
 49. Mam clanu zacit s jogou a chodime tancovat.sarka saui.dj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. Zatim cvicime s miminkem v brisku a chodime na prochazky. Az se narodi tak ho urcite budeme vest ke sportu a rada bych s nim chodila na plavani a cviceni s miminky.
  cumplova.lenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Ano, asi před měsícem jsme začali a je to sranda. Já teda cvičím a kluci se snaží dělat to samé. ;-D
  1denca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Chodíme každý týden na cvičení, ale určitě největší zábavou je pro nás trampolína.lu.francova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 53. S pulrocni dcerkou se valime na dece, koupu se s ni ve vane a po novem roce chceme zacit chodit na plavani do bazenu.
  Kulhavakat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. dobrý den, děti ještě nemám, ale ráda bych s nimi jednou cvičila dětskou jógu a chodila co nejvíce na procházky :) cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Šárka Korousová23. prosince 2017 8:42

  Dcera cvičí se mnou doma. Snaží se po mě opakovat cviky, které právě dělám. :) korousovasarka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 56. Cvičíme. Chodíme na cvičení s kočárkama, doma se synáčkem posiluju ruce a dělám dřepy "se zátěží". Váží 10 kg, takže slušná posilovačka :D A pak spolu lezeme po čtyřech po bytě(ještě sám nechodí), takže občas taky pěkný tělocvik :D Ale baví nás to oba ;)
  katerinavitu@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 57. Jitka Olszarová23. prosince 2017 8:56

  Snažíme se s 3letou cvičit jogu. Není to každý den, ale baví ji to :-) s 8 měsíčním synem zatím nic.
  Z.jituska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Chodíme na cvičení s dětmi, tam se dcera vyřadí. Jinak má ráda trampolínu, tancujeme a zaciname se rehabilitací,, to ji zas tak nebere...mladší začíná lezením do výšek..��
  formankova.maru@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Napodobuje vše co cvičím já. Také tancujeme dle tv. S tatínkem hraje fotbal a hokej. A pak chodíme ven a běhame.
  Sarka.jerabkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Chodila jsem s dcerou na pohybové aktivity pro děti, ale od té doby, co chodí do skolky, do žádného pohybového kroužku nechodí.
  vejvodova.adela_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Na organizované cvičení nechodíme, ale dcera má i tak pohybu dost. Skáče na trampolíně, běhá, chodíme na procházky.
  Daniela Kováříková
  polackovadaniela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. Hopsaji na zahradní trampolínce, lítají jak rakety a u televize se taky vyřádí. Pustíme si hudební kanál a trsáme =)
  tereza.sebestova89@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 63. Od pul roku chodime na plavani a mala se umi krasne potapet.
  Nozinova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Chodime do DDM, kde se cvici na basnicky, nejradeji ale ma honebi a behani. Andrea.Kabelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Mám 13 měsíčního chlapečka a spolu zatím nijak necvičíme, ale ráda sleduji jeho motorický vývoj, jen když pustím písničky tak rád tancuje a brouká si u toho. xxmisulkaxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Procházky, dovádění doma i na hřišti, tanečky, když je možnost, tak si to s vnoučátky užívám. S dětmi jsem chodila plavat a na cvičení do Sokola ��
  ditetova.jitka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 67. Chodím se synem na skupinové cvičení k fyzioterapeutce, kde cvičíme cviky vhodné k jeho věkovému určení. J.a.j.i.n.k.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Sice s malým necvičím, ale chodíme ven, kde se vyběhá dost.
  Nikola.cinkrautova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. My jsme stale v pohybu, stale tancujeme, cvicime, blbneme :) Rmarci@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Necvičíme ale za to děláme různé aktivity chodíme na procházky a plavat :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. S malým přímo necvičíme, ale běháme, tančíme a bavíme se. lucierybova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Chodila jsem s prvni dcerkou do plavani a s druhou cvicim Vojtovku-taky se to pocita?:-) horakol_volny.cz

  OdpovědětVymazat
 73. My doma tancujeme a různě u toho blbneme :D v létě dovádíme venku-jezdíme na kole/koloběžce atd..
  lenasus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. My se synem chodime cvičit jak na cvičení pro děti, tak na cvičení pro maminky. Chodíme na strollering, s kočárkem běhat, chodíme na plavání. Myslím že pohybu máme spoustu a hlavně nás to oba moc baví :)
  MK.Michaela@seznam.cz
  fb Michaela Kratochvílová

  OdpovědětVymazat
 75. Doma spolu "cvičíme" na míči a také rádi chodíme na krátké procházky, do ZOO, na hřiště a nebo na zahradu na houpačku :-). Zkoušeli jsme i bazén, ale to se malé, ač je to vodomil, vůbec nelíbilo, tak to necháme až bude větší.

  OdpovědětVymazat
 76. Mária Kučerová23. prosince 2017 10:32

  Zatím spolu necvicim, ale až malinko povyroste určitě zacneme.
  gabrisova.maria@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 77. Jezdíme na kole, malého syna to moc baví a nás to tak motivuje podnikat více výletů a aspoň tak poznavame naši okolní přírodu. suezi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Chodíme na detskou jogu a cvici oba dva :) eva.dozbabova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 79. Chodíme plavat a cvičíme. :)
  babicka999@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. prckovi jsou tři,takže žádný velký cvičení,ale za hodinu jedeme poprvé zkusit bruslit....obujeme kanady a uvidíme jak to půjde.miluju sport a doufám, že malej bude po mě :)

  OdpovědětVymazat
 81. Chodíme na Zpívánky kde tancujeme a cvičíme na říkanky a taky moc rádi chodíme plavat! :-D jarcca056@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Chodíme cvičit se Sovičkou, hrajeme si, zpíváme, tancujeme, chodíme na procházky a cvičíme i doma. Super zábava. sucha.hakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Dcera ma ctyri mesice a cvicime spolu casto. Taky si hodne zpivame, povidame a mazlime, ale rada si hraje i sama. Julie.Miklovicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Se starší dcerou cvičíme, běháme, chodíme na procházky, plavat atd :) redel@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Abych se přiznala, tak se svoji tříletou dcerou necvičím, ale rády chodíme na procházky a doufám, že na jaře se naučí jezdit na kole a budeme jezdit celá rodina. :-)
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Chodime do sokola.lt83@email.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Se starším synem jsme chodili na cvičeníčko do mateřského centra,ale teď s druhým už ne. Chodíme denně na procházky s kočárkem ;-) sdagmar@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Dortiky.ostrava@seznam.cz my stale behame a skaceme :)

  OdpovědětVymazat
 89. Necvičíme, zatím, ale občas si zaskáčeme na nějakou písničku. Naší nejoblíbenější společnou aktivitou je "blbnutí" :D RadushV@email.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Zatím necvičíme, ale máme to v plánu :) misu.mikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 91. Zatím chodíme jen na plavání a moc nás to baví.veronika.waloschkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat