úterý 19. prosince 2017

19. den / Overal od Matylda & Hugo

Sponzorem dnešního dne je Matylda & Hugo.
Veronika je maminka dvou dětí a také velice podnikavá a odvážná žena. Mateřská dovolená ji neukolébala, naopak v ní probudila múzu. Od velkého snu k prvním dětským čepicím to byla pro vystudovanou právničku dlouhá cesta, první kolekce pod značkou Hugito měla však velký úspěch. Celá je stavěná na kvalitních, příjemných materiálech a potřebách našich nejmenších. Na jednotlivých produktech spolupracuje Veronika s mladými oděvními tvůrci a výtvarníky. Letos dokonce vznikla nová značka Matatitla věnovaná všem princeznám a rošťandám.
Jeden z vás dnes vyhrává overal dle vlastního výběru (a skladové dostupnosti)!

A dnešním výhercem se stává:


Gratuluji k výhře! Budu Vás kontaktovat na uvedené mailové adrese.

SOUTĚŽÍME DÁL!

Chcete si zasoutěžit o zítřejší výhru?

!OBECNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:
Odebírejte youtube kanál mujfialovysvet
Podívejte se na video VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017 a dejte mu palec nahoru jako poděkování sponzorům soutěže, budu ráda i za jakékoliv jiné/další ohlasy ;)
Sdílejte video veřejně na svém facebookovém profilu
Dejte "To se mi líbí" facebookové stránce Můj fialový svět BLOG

Do komentářů pod tento článek zde na blogu napište svůj email, na který vás budu v případě výhry kontaktovat, a odpověď na soutěžní otázku: "Kde nejčastěji nakupujete základní kojenecké potřeby - pleny, mléka, kosmetiku...? Chodíte si raději vybírat osobně do kamenných obchodů nebo nakupujete online z pohodlí domova?"
Komentáře, které nebudou obsahovat emailovou adresu do slosování zahrnu, výherce pak bude mít tři dny na to, aby se mi ozval sám, pokud tak neučiní, vylosuji výherce nového.
Pozor! Soutěž je pro čtenáře s doručovací adresou v ČR! Nezapomeňte se zítra přijít podívat, zda jste měli štěstí nebo si zasoutěžit o další krásné výhry. ;)

Pokud jste tu prvně, pročtěte si pozorně princip soutěže a její pravidla!↓
 
Pravidla a princip soutěže:
Soutěž probíhá na blogu mujfialovysvet.cz každý den od 30.11. do 24.12.2017, každý den od 1.12. do 24.12. 2017 se na blogu budou otevírat okénka/články s výhrami, které v nich budou představeny a popsány (fotografie v článcích i ve videu mohou být pouze ilustrační, řiďte se textem!).
Soutěžící budou den předem přidávat soutěžní komentář pod článek, který se soutěže bude týkat a ve kterém k tomu budou vyzváni (první je článek/video: VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017). Následující den se na blogu objeví článek s výhrou a rovnou i se jménem/jmény výherce/ů. Soutěžící tedy dopředu neví, o co soutěží. Je zachovaný princip překvapení jako v klasickém Adventním kalendáři.
Všechny sponzory a výhry si však můžete dopředu prohlédnout v události na facebooku a v úvodním videu na youtube. Soutěžit můžete každý den! Je jen na vás a na štěstěně, kolik dárečků letos vyhrajete, a zvýšíte tím tak i pravděpodobnost výhry jedné z hlavních cen. Výherce budu losovat náhodně ze všech platných komentářů přes random.org. Výhry se vám společně se sponzory budeme snažit odeslat včas, nicméně bohužel nemůžeme garantovat doručení do Štědrého dne.

!OBECNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:
Odebírejte youtube kanál mujfialovysvet
Podívejte se na video VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017 a dejte mu palec nahoru jako poděkování sponzorům soutěže, budu ráda i za jakékoliv jiné/další ohlasy ;)
Sdílejte video veřejně na svém facebookovém profilu
Dejte "To se mi líbí" facebookové stránce Můj fialový svět BLOG
TIP: Nastavte si na facebooku ve sledování mé stránky, aby se vám moje příspěvky objevovaly jako první, neuteče vám tak žádná z adventních soutěží!

Hlavní výhry:
Apartmány Babyhouse, které jsou na seznamu Amazing Places v ČR, věnovaly VOUCHER NA UBYTOVÁNÍ NA 2NOCI V APARTMÁNU Č.3 KDYKOLIV V ROCE 2018 V TERMÍNU DLE VÝBĚRU VÝHERCE (kromě víkendů/prázdnin/svátků - nástupní dny pondělí, úterý nebo středa a dle volných kapacit)
Fotografka Anna Ulman věnovala VOUCHER NA JARNÍ FOCENÍ DĚTÍ, RODINNÉ FOCENÍ NEBO PORTRÉTNÍ FOCENÍ V EXTERIÉRU V PRAZE (termín jaro 2018, lokalita dle výběru fotografky, 1 hodina focení, 10 upravených fotografií)
Princip:
Letos máme v kalendáři i dvě hlavní výhry, jejichž výherci se budou losovat 24.12.2017. Nejprve se náhodně vylosuje v rámci Adventního kalendáře den a ze všech komentářů, které byly v tento den přidány, se posléze náhodně vylosuje jeden výherce. Stejným způsobem se bude losovat i výherce druhé hlavní výhry. Každá z hlavních výher bude mít jiného vítěze!

!PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ HLAVNÍ VÝHRY:
Sledujte instagramové profily apartmanybabyhouse a anna_ulman (pokud nejste na instagramu dejte "To se mi líbí" jejich facebookovým stránkám Babyhouse a Anna Ulman)

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

98 komentářů:

 1. Ahoj,na vanoce mame uz skoro vse pripravene a nakoupene,uz nam chybi jen par drobnosti...nemam rada tu paniku a hysterii v obchodech,takze darky kupuji uz s predstihem. Veronika (vrychnovska@seznam.cz,na fcb veronika muflikova)

  OdpovědětVymazat
 2. nakupuji na feedo.cz, v lekarne v nasem mestecku na kosik.cz
  maria.starova01@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Jak kdy. Někdy do obchodu, když se mi nic nechce tak buď lékárna.cz a nebo itesco.cz ;-) 1denca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Jedině proděti.cz je to lepší člověk se s tím nemusí tahat :) Alena.Pelouchova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Na internetu ale i v kamenných obchodech. Jak kdy. redel@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Jak kdy. Ale nejčastěji nakupuji online, hodně využívám prodeti.cz Ale někdy mi to nedá a jdu ráda nakupovat i osobně. Iwaneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Jednou za cca 3 měsíce udělám velký nákup v německém DM, v mezičase drobnosti dokupuji různě - české DM, Teta, příp. nějaký supermarket. Na eshopech nakupuji ráda a často, ale zrovna dětskou kosmetiku či běžné potřeby moc ne. tereza.binkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Kosmetiku nakupuji nejčastěji v Dm nebo Teta drogerii, plenky kupuji v supermarketu v akci, případně přes e-shop a vyzvedávám u nás ve městě u paní, co zboží dováží přímo z Německa.
  lenka.cervenova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. V kameném obchodu jsem už nebyla ani nepamatuji. Mléko a příkrmy kupuji na feedu a plenky ve speciálních e-shopech zaměřených na látkové pleny ( na nich fakt ujíždím). Verc27@email.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Něco si ráda vybírám osobně, ale třeba věci každodenní potřeby hledám na internetu ve slevách, např.plenky,umělé mléko. Ostatní věci- chodím do kamenných prodejen, kde si můžu vše prohlédnout, popř. vyzkoušet.Veronika.waloschkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. No jelikož pleny můžeme mít jen jedny,tak v "tom" obchodě :D Ale tam zase nemají naše mléko :D No takže to a zbytek většinou v drogerii :) A tyto věci jsem snad nikdy online nekoupila.Pavla H.
  Email: falipe@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Když dochází mléko, tak objednávám. Pro plenky jezdíme do Polska když jedeme k babičce a kosmetiky mám docela zásobu, tu už jsem nekoupila nějakou chvíli, něco jsem koupila v lékárně, něco v drogerii. Silvous96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Ja nakupuju na www.prodeti.cz mam tam velke slevy protoze nakupuju hodne casto, takze objednavam nejen sobe ,ale i kamaradkam, a uz i znamym i cizim lidem :D Rmarci@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Většinou nakupuji vše při klasickém nákupu potravin, popř. zajdu do drogerie. lu.francova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 15. V drogerii, lékárně v kamenné PRODEJNĚ. witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Online i v kamenném obchodě, jak kdy, také podle akčních nabídek..J.a.j.i.n.k.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Online 😉 tereza.sebestova89@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Většinu věcí spíše v kamenném obchodě, ale třeba plínečky přes internet. lucierybova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Jen do kamenných obchodů, spojít to většinou i s procházkou :)
  katerinavitu@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Veronika Šulcová19. prosince 2017 16:22

  Spis online, je to rychlejsi a pohodlnejsi.
  Skyv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Kosmetiku v lekarne,obleceni kamene obchody a zbytek po netu :-) sarka saui.dj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Kosmetika dm, lekarna.. ostatni dle akcbich letaku v obchodakach, nebo na netu..
  petpec@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Po internetu. Nejčastěji v internetové lékárně a na feedu ;)
  L.silnicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Někdy v obchodě,na internetu nejčastěji feedo nebo v lékárně.avosicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Vetsinou v DM. Obcas mall.cz nebo feedo.cz
  Jawwana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Plenky dada z polska zbytek dm
  Nozinova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Nakupuju spíš v kamenných obchodech co aktuálně potřebuju. makaface@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. hodně nakupuji na feedo a občas v drogerii Teta nebo DM. MK.Michaela@seznam.cz,

  OdpovědětVymazat
 29. Hodně věcí dostáváme, jinak nakupujeme přes net na lékárnách.
  jana.koloma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Jak kdy. Pleny vetsinou kde jsou v akci a ostatni vetsinou v DM. simona.hau@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Většinou přes internet je to pohodlnější ale někdy i normálně v obchodě :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Většinu nakupuji na internetu, v kamenných prodejnách spíš náhodou nebo na doporučení. Stejsmichaela@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Jitka Olszarová19. prosince 2017 17:18

  Plenky máme látkové takže to nic. Kosmetiku a UM v DMku (Alverde a um Babylove)
  Z.jituska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Mária Kučerová19. prosince 2017 17:22

  Nakupuji nejcasteji v DM co se týče plen a drogerie. Oblečení mame zatím hodně podedene, Ale raději si vybírám v kamenné prodejně.
  gabrisova.maria@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Nakupuji on-line, protoze nejsem mobilní a v našem malém městě žádný obchod není, takže tesco- on-line to jisti. suezi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Já nakupuji v kamenných, buď drogerie nebo supermarkety, snažím si hlídat slevy a nakoupit dopředu. O internetovém nákupu jsem přemýšlela už hodněkrát, ale s poštovným by to vyšlo na stejno jako když nakoupíme tady. Do obchodu stejně musíme, tak co 😊 macka0308@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Šárka Korousová19. prosince 2017 17:29

  Kosmetiku nakupuji buď v lékárně nebo v drogerii DM, pleny v Tescu a oblečení v F&F nebo Pepcu. Přes internet nakupuji jen vyzkoušené věci. :) korousovasarka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Já chodím do obchodu, ráda na ty pidi věci koukám :D a samosebou toho pak koupím dvojnásobek. eva.dozbabova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. Hodne nakupujeme v DM nebo i pres internetove lekarny... Iva Bidmonova ivusicce@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Nakupuji online i v kamenných obchodech, jak co, jak kdy:)...hodně nakupujeme třeba na rohlíku...jinak není nic, co bych kupovala pouze online nebo pouze v obchodě...všechno už jsem pořizovala tak i tak ;o)
  Lenka Fořtová
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 41. janabelcova@gmail.com nakupujeme tak i tak, jak si vzpomenu, ze nam neco dochazi nebo kde je akce

  OdpovědětVymazat
 42. Oblečení v secondhandu, pleny mám po starších dětech, kosmetiku si pro děti vyrábím sama přírodní :) ale když něco nového, tak spíš přes internet.
  kubaskova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 43. vždy v kamenných obchodech, raději si dojedem osobně. n.waliczkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Nejradši online, ale občas i v kamenných obchodech 😉

  OdpovědětVymazat
 45. Dortiky.ostrava@seznam.cz vetsinou vse zvladame porizovat v beznych hypermarketech v ramci nakupu :))

  OdpovědětVymazat
 46. Plne kojim a latkuji,takže zbývá kosmetika kterou nakupuji v dmku :) nicifi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Nejčastěji teď už jen na internetu co se týče plenek, mléka a dětské kosmetiky. Už máme své ověřené e-shopy, takže jen doma objednám a přijde nám co potřebujeme :) Ovšem oblečení chodím kupovat do obchodu, aby nám raději sedla velikost atd..
  lenasus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Nakupuji hlavně online, vždy tam, kde to vyjde nejlevněji. Email:lidu.milka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. Částečně objednávám přes internet, například na Feedo, nebo ráda chodím do drogerie DM
  lenule683@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. Nejcasteji nakupuji v DM, oblobili jsme si jejich znacku babylove. Andrea.Kabelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Já nejraději nakupuji buďto na feedo a nebo potom v dm drogerii či v lidlu. Všude jsem spokojená :-) kamilamakovcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Většinou z internetu, ale občas i v kamenných obchodech, záleží na akčních nabídkách.
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Rada nakupuji na Feedu a na Bezvaplenky, pro radu veci chodim ale i do lekarny.
  Kulhavakat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Nejradeji nakupuji online (feedo.cz, prodeti.cz, mall.cz...) a modlim se, at mi konecne zacnou dovazet do naší vesnice rohlik.cz :) elis.vesela5@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 55. Jak kdy...DM, Feedo nebo lékárna...
  formankova.maru@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. Nakupuji na feedo.cz nebo v dm drogerii. Těžší věci většinou objednávám online.
  Také záleží na tom, jaké jsou zrovna akční nabídky.
  Daniela Kováříková
  polackovadaniela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 57. Pleny dostáváme od babičky a dědečka, zbytek kupujeme nejčastěji v lékárně.
  anez.vesel@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 58. Nakupuji on-line. Už asi 80% všeho.
  katerina.mejstrikova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Nejraději jezdím do Německa to máme nejblíže ☺️ Vendulkabv@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 60. Zatim nejradeji nakupujeme vse potrebne v drogerii DM a to i vcetne plen a sklenicek s prikrmy.
  Email:verca.dohnal@gmail.com
  Veronika Dohnalova

  OdpovědětVymazat
 61. Oblíbený obchod zatím nemám, ale nejraději nakupuji z pohodlí domova :-) strnadova93@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 62. Neraději nakupuji v online lékárnách, s miminkem se mi do obchodů moc nechce. Julie.Miklovicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. Nejčastěji nakupuji z pohodlí domova na feedo :-) mám s feedem jedině dobré zkušenosti
  nikyta159@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Kojenecké potřeby nakupují převážně v kamenných obchodech, přes internet nakupujeme pouze již osvědčené - převážně kosmetiku.
  monikagl@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Chodím do drogérií, případně specializované obchody. Přes internet, jsem nikdy nic dětského neobjednávala. misu.mikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 66. Na Feedu ;-) helena.xxxxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Já raději chodím nakupovat do kamených obchodů.. Když jsem si tuhle objednala něco z jednoho eshopu, tak dost dlouho trvalo než mi to došlo, takže já preferuji obchody :)

  alenamojzisova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Obvykle v drogerii... jakinaki@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Většinou nakupuji v kamenném obchodě a plínky občas v akci na internetu. Nezna.motorkarka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Jak kde,jak co,eshopy,obchody,kamenne prodejny.lt83@email.cz

  OdpovědětVymazat
 71. DM, Lidl ci Feedo. Ale vetsinou vyhravaji kamenne obchody :-)
  janiej@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Nejčastěji nakupuji v kamenných obchodech a drogeriích, mám to raději:)
  ditetova.jitka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 73. Nakupuji podle momentální potřeby a situace. Když jedu do obchodu, tak tam rovnou koupím to, co potřebuji. Když zrovna nikam cestu nemám, tak objednám na internetu :) kabilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Teď už zvládám nakoupit v obchodě, ale když byla malá malé miminko, byla jsem moc vděčná za online nákupy s doručením až domů. liskahana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Nejraději na netu, značky, co kupuji dětem, jsem v kamenných obchodech ani neviděla.
  vejvodova.adela_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Musím říct, že tam kde je zrovna sleva :D Mám na to neskutečnou úchylku a pak toho většinou beru víc :D
  ver2903@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 77. Většinu kupuji osobně! Zjistila jsem, že se dost vyplácí klub rosmánek :-) Až na pleny, ty mi vozí švagrová z polska! :-) jarcca056@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Pleny kupuji v konkrétním obchodě v Polsku :) zbytek věcí také většinou v kamenné prodejně, ale čas od času zavítám i na internet :)
  kam.bob@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Z online moznosti nakupujeme hodne na feedo. Z klasickych obchodu asi nejvice v DMku

  a.taborik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. Zdeňka J. Email electromike@seznam.cz nakupuju mleka pro vnoucka v Dm i kase jejich znacka mu vyhovuje,pak v lidlu kase od sunarky jsou vyhodne, nekdy i pres internet od Feedo.cz maji vyhodna baleni hlavne prikrmu..berou tam i snachy pleny.Nekdy i rossman-kaufland kdyz ma akce na detske caje. A kosmetiku v lekarne prevazne od Hipp ale rada vyzkousim i novinky.

  OdpovědětVymazat
 81. Máme své oblíbené plenky, které se v Českém kamenném obchodě koupit nedají, takže ty jen přes internet. A kosmetiku jak kdy. Nakupujeme do zásoby když vidíme na internetu či v obchodě. Vlhčené ubrousky také když někde vidíme v akci. Teď momentálně koukám na skříň kde mám celkem 19 balení. :-)

  sipecek3990@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Zásadně online z pohodlí domova a z osvědčených, prověřených eshopů.
  potrefenyhusak@seznam.cz Zdenda Penda (fb)

  OdpovědětVymazat
 83. Nejcasteji v kamennych obchodech. Pokud je to neco specialniho, pak pres internet. Jana S. meskjana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Párkrát jsem zkusila i internet, ale většinou podle akcí v kamenných obchodech. Plenek klidně i deset balení do zásoby, když jsou za dobrou cenu. zhalickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Vždy jsem objednávala pleny, kosmetiku, mléka z feedo.cz Co jsme od minulého roku přešli na Dada plenky ještě pro dceru, které už nemá a vystřídal ji syn a jsou skvělé, tak objednávam ne eshopu a momentálně mléko z Dm, kromě plen ted nakupuji v kamenních obchodech.
  vondrackova.jana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Feedo.cz a drogerie Rossman ��
  Karpiskova.daniela@seznam.cz Dancza

  OdpovědětVymazat
 87. Pleny máme látkovky, takže tahle starost nám odpadá. Prací prášek na ně kupuji online, podle toho, kde se zrovna vyplatí. Mlíčko jsme nakoupili v super akci na dlooooouo dopředu taky na eshopu, akorát kosmetiku beru vždycky v kamenném obchodě :-).

  OdpovědětVymazat
 88. Pleny v drogerii a kosmetiku v lékárně. Raději mám kamenné obchody, případně objednávky přes e-shop kde si to můžu vyzvednout osobně.
  cumplova.lenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Nakupují v hypermarketech, v tetě nebo i na feedo.
  irena.myslikovjanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Častěji nakupuji v kamenných prodejnách - supermarketu, nebo drogerie :)
  veru.zamrzlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Většinou nakupuji na internetu, hodně z Německa, ale když něco potřebuji hned, tak zajedu do obchodu.

  OdpovědětVymazat
 92. Nakupuji online. Ted uz temer vse co jde.. oblibeny obchod nemam, spis dle akci na pleny. indrova.klara@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Mléka chodím nakupovat do lékárny, nebo přes e-shop. Tak jako kosmetiku :) milovanejandilek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Mnohem raději kupuji vše přes net a klidně si zaplatím poštovné, než lítat po obchodě.

  cumanelka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 95. Maruško, opět nemůžu najít můj komentář, tak raději píšu znovu. Ráda objednávám přes Feedo, nebo chodím do drogerie DM, jak kdy, dle toho co zrovna potřebuju a kde je třeba i akce .. ;) lenule683@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 96. Objednávám nejraději přes net (Feedo,Proděti,...),ale občas zajdu i do kamenné prodejny ;-)Podle toho kde jsou akce ;-) sdagmar@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. Lékárna, internet, a někdy drogerie. Takže vlastně všude. bajaik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat