pátek 9. října 2015

new in: Pandora story

Zajímalo vás, co že se to schovává v Pandora taštičce, tak to dnes odtajním.
Náhodou jsem na Andělu potkala kamarádku, která byla pověřená koupit dárek pro jinou naší kamarádku k narozeninám. Dostaly jsme tip, že sbírá Pandoru, tak jsme vyrazily na lov. A jak jsme tam tak koukaly a vybíraly, úplně mě ty přívěsky dostaly. Dlouho jsem váhala, ale pak jsem zjistila, že se akce v rámci Dnů Marianne vztahuje i na náramky a byla jsem lapená. Nakonec jsme tedy vybraly ještě náramek a přívěsek pro mě, který jsem tak měla zadarmo, juch - that´s the story :))
Asi se nebudete divit, že jsem si jako první přívěšek vybrala ten s názvem "mateřská láska". Je to zároveň dárek od přítele k narození Tobíska. Dlouho jsem tápala, co by mi udělalo radost a zároveň mi vydrželo jako památka...
Zároveň mi ale přívěšek připomíná i mou maminku a symbolizuje tak pro mě rodinu a lásku.
A dalším vytouženým v pořadí je "divadelní maska" - z lásky k divadlu, které mi už moc chybí!

5 komentářů:

 1. Krásny! Sama nad Pandorou už dlho rozmýšľam, ale keďže náramky veľmi nenosím, tak stále váham. Ale bolo by super vždy si nejaký prívesok kúpiť keď cestujem napríklad :) Je to krásna spomienka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Já zas byla přesvědčená, že Pandoru rozhodně nepotřebuju, dokud jsem neviděla všechnu tu krásu naživo :) Ano, jako památka z cest nebo na nějaké významné životní události, to se mi taky líbí :)

   Vymazat
 2. Nádherný :) Já už se také chystám na nákup náramku, je to úžasný nápad :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Tak dobře vyber, není to vůbec jednoduché :) Krása střídá nádheru :)

   Vymazat
 3. Krásný! Pandoru si také plánuji pořídit, ale asi až k 18.narozeninám :)

  Nela z Beauty Charm
  GIVEAWAY - O krásné šperky

  OdpovědětVymazat

Děkuji ♥