čtvrtek 30. listopadu 2017

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017

Mám obrovskou radost, že tu pro vás přesně po roce opět mám Adventní kalendář - velkou vánoční soutěž, kterou vám představím v dnešním speciálním svátečním videu. Děkuji, že mě celý rok podporujete v tom, co mě baví, bez vás by to nebylo ono!

Hlavními sponzory vánoční soutěže se letos stávají APARTMÁNY BABYHOUSE a ANNA ULMAN!

Na úvod toho bude asi trošku víc, ale nelekejte se, v dalších dnech už budete mít vše splněné a budete pouze přidávat soutěžní komentáře.

Pravidla a princip soutěže:
Soutěž probíhá na blogu mujfialovysvet.cz každý den od 30.11. do 24.12.2017, každý den od 1.12. do 24.12. 2017 se na blogu budou otevírat okénka/články s výhrami, které v nich budou představeny a popsány (fotografie v článcích i ve videu mohou být pouze ilustrační, řiďte se textem!).
Soutěžící budou den předem přidávat soutěžní komentář pod článek, který se soutěže bude týkat a ve kterém k tomu budou vyzváni (první je článek/video: VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017). Následující den se na blogu objeví článek s výhrou a rovnou i se jménem/jmény výherce/ů. Soutěžící tedy dopředu neví, o co soutěží. Je zachovaný princip překvapení jako v klasickém Adventním kalendáři.
Všechny sponzory a výhry si však můžete dopředu prohlédnout v události na facebooku a v úvodním videu na youtube. Soutěžit můžete každý den! Je jen na vás a na štěstěně, kolik dárečků letos vyhrajete, a zvýšíte tím tak i pravděpodobnost výhry jedné z hlavních cen. Výherce budu losovat náhodně ze všech platných komentářů přes random.org. Výhry se vám společně se sponzory budeme snažit odeslat včas, nicméně bohužel nemůžeme garantovat doručení do Štědrého dne.

!OBECNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE:
Odebírejte youtube kanál mujfialovysvet
Dejte palec nahoru videu VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ / Adventní kalendář 2017 jako poděkování sponzorům soutěže, budu ráda i za jakékoliv jiné/další ohlasy ;)
Sdílejte video veřejně na svém facebookovém profilu
Dejte "To se mi líbí" facebookové stránce Můj fialový svět BLOG
Mějte doručovací adresu v ČR
(u některých výher bude možnost soutěžit i pro fanoušky ze Slovenska, je třeba se vždy podívat do podmínek pro daný den ;))
TIP: Nastavte si na facebooku ve sledování mé stránky, aby se vám moje příspěvky objevovaly jako první, neuteče vám tak žádná z adventních soutěží!

Hlavní výhry:
Apartmány Babyhouse, které jsou na seznamu Amazing Places v ČR, věnovaly VOUCHER NA UBYTOVÁNÍ NA 2NOCI V APARTMÁNU Č.3 KDYKOLIV V ROCE 2018 V TERMÍNU DLE VÝBĚRU VÝHERCE (kromě víkendů/prázdnin/svátků - nástupní dny pondělí, úterý nebo středa a dle volných kapacit)

Fotografka Anna Ulman věnovala VOUCHER NA JARNÍ FOCENÍ DĚTÍ, RODINNÉ FOCENÍ NEBO PORTRÉTNÍ FOCENÍ V EXTERIÉRU V PRAZE (termín jaro 2018, lokalita dle výběru fotografky, 1 hodina focení, 10 upravených fotografií)

Princip:
Letos máme v kalendáři i dvě hlavní výhry, jejichž výherci se budou losovat 24.12.2017. Nejprve se náhodně vylosuje v rámci Adventního kalendáře den a ze všech komentářů, které byly v tento den přidány, se posléze náhodně vylosuje jeden výherce. Stejným způsobem se bude losovat i výherce druhé hlavní výhry. Každá z hlavních výher bude mít jiného vítěze!

!PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ HLAVNÍ VÝHRY:
Sledujte instagramové profily apartmanybabyhouse a anna_ulman (pokud nejste na instagramu dejte "To se mi líbí" jejich facebookovým stránkám Babyhouse a Anna Ulman)

!A pro zapojení se do soutěže o výhru z 1. okénka Adventního kalendáře:
Do komentářů pod tento článek zde na blogu napište svůj email, na který vás budu v případě výhry kontaktovat, a odpověď na soutěžní otázku: "Máte děti a jestli/jak jste se (s nimi) připravovali na Advent?"
Pozor! Tato soutěž je pouze pro čtenáře s doručovací adresou v ČR! Komentáře, které nebudou obsahovat emailovou adresu do slosování zahrnu, výherce pak bude mít tři dny na to, aby se mi ozval sám, pokud tak neučiní, vylosuji výherce nového.
DRŽTE SI PALCE!

104 komentářů:

 1. ahoj ja momentálne moje prvé dieťatko nosím pod srdcom ktoré sa má narodiť vo februáry ale aj napriek tomu sa teším na Vianoce a celý advent. Na Vianoce sa teda pripravujeme s manželom a to aj tak že chystáme veci pre naše dieťatko.
  Pekný deň praje Jarka :)
  môj mail: gregorova.jaruska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Kromerova.zaneta@seznam.cz..minuly rok, maly mel 1rok..tak vnimal hlavne blikajici snehulaky,letos uz je chytrejsi,vnimavejsi,tak se tesim az mu je zase zapnu ..a bude trhat balici papir.Hlavne pozor na svičky 😎

  OdpovědětVymazat
 3. Silvous96@seznam.cz
  Mám dvě děti. Připravujeme se tak, že už máme hotový adventní věnec a tatínek dodělává adventní kalendář pro dětičky. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Děti mám,a přípravy jsou s nimi krásnější,ale náročnější �� Přípravy byly zatím jen v rámci povídání či nás čeká,to vše budete vyrábět,tvořit či pect a vše vypukne tento víkend,1. adventní nedělí, výzdobou a pečením perníčků :) A jak se chystáte u Vás? �� Pavla H.
  email je falipe@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 5. sipplova.alena@gmail.com
  Mam deti jako smeti a samozrejme delame vanocni vyzdobu nejen doma, ale i na zahrade kde nam sviti stromecek a sob;)

  OdpovědětVymazat
 6. PETRADVORAKOVA.D@seznam.cz
  Dítě zatím je jedno a to dvouletý syn máme adventní kalendář sice nachystán ale on ještě nechápe že smí jen jedno políčko snědl by hned vše ale užíváme si jak se vše rozsvěcí a bliká z toho je nadšenej a my sním objevujeme svět jeho dětskými oči

  OdpovědětVymazat
 7. U nás je připravena hlavní výzdoba. Momentálně nás čeká oslava obou dětí - 5.12. a 13.12.. pak si už budeme jen užívat pečení cukroví, procházky...
  M.hanka.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Svoje dětičky nemám ale kolem sebe mám denně hromadu dětiček a na advent jsme se připravovali výzdobou, kterou si společně tvořili sami, dělali společně velký adventní věnec a pár malých a společně budeme péct i perníčky, na to se nejvíce těší.
  marketa.heinrichova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Zdravím. Už mám týden vyzdobeny dum i zahradu. Mam toto obdobi moc ráda. A letos to bude zase trochu jiné, moji dcerce Aničce byly v lete dva, takže už to bere vse zase jiný rozměr. :-) A ted jdeme péct perníčky na adventní kalendář pro naši rodinku...
  E-mail: terinka.balasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Mame dve deti holcicku 28m a chlapecka 3dny :-) pro starsi dcerku jsem pripravila adventni kalendar plny her:-) Sarka saui.dj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. misa.venhy@seznam.cz
  Moje první díťátko je zatím "na houbách", podle TP se nám má narodit na Štědrý den, tudíž se na advent připravuji hlavně přípravou na příchod malého a balením tašek do porodnice, u čehož mi skvěle pomohlo Vaše video Taška do porodnice/Moje zkušenosti, co si balím, minirecenze produktů :)

  OdpovědětVymazat
 12. Přeji také krásné předvánoční období a poté krásné Vánoce. Děkuji za možnost zúčastnit se soutěže o skvělé výhry!
  Máme 2 dětičky - holčičky a co se chystání na advent týká, tak máme menší vánoční výzdobu, abychom se tu cítili příjemně a hlavně nesmí chybět adventní věneček, který už čeká na první zapálení svíčky :-) a poté vypuknou přípravy na Vánoce - pečení, dokupování dárků a asi i trošku stres :D
  petra.sebestova1@gmail.com
  FB Petra Vojtěch
  instagram Sebinka1316

  OdpovědětVymazat
 13. Zdeňka jurečková na facebooku, email electromike@seznam.cz. Mam 5vnoucat miluji kdyz snimi zdobim stromek,pecu cukrovi..a deda je vytahne na zimni prochazku a kdyz je snih poradne je vyvali

  OdpovědětVymazat
 14. Mám doma klučičí bandu - Adámka a ŠTěpánka. Na Vánoce už se připravujeme - dnes se zrovna chystáme zadělat těsto na perníčky a o víkendu je upečeme- Taky chceme vyzdobit byt a naučit se básničky pro Mikuláše. Každý rok taky jezdíme na druhou adventní neděli do Českého Krumlova, to už je taková tradice.

  Můj email: jawwana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Mám dcerku Sofinku (1,5 roku). Na advent jsem se zatím připravovala tak, že jsem umyla okna. A dcerka mi pomohla tím, že skoro dvě hodiny spinkala. Je to zlatíčko! liskahana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 16. MK.Michaela@seznam.cz
  Mám syna Matyáše,2 roky. Teď právě připravujeme těsto na perníčky,za chvíli jdem vyrábět adventní věnec.a také jsem vyráběla adventní kalendář :)

  OdpovědětVymazat
 17. Mám v péči svou sestru puberťáka a pak dceru 1,5 roku. Přípravy na advent zatím moc nestíhám. Ale vždy se snažím aby ty dny byly fajn a pohodové. Hana Hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na youtube sleduju jako muckhana@gmail.com a na fb: Kočička Hanička

   Vymazat
 18. Já mám tříletou slečnu a ročního kluka. Zatím jsme vyráběli sněhuláky a papírové stromečky a napsali jsme dopis Ježíškovi. Ten malou moc zajímá a protože má zrovna období "a proč?", tak máme o zábavu postaráno. :) Užívejte předvánoční čas. ;-)
  sykorka.maru@seznam.cz na FB Maru Formánková

  OdpovědětVymazat
 19. Máme dcerku Zdeničku tři roky a dělaly jsme vánoční výzdobu a moc se to dcerce líbilo :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. le.bezdekova@gmail.com
  Mame dve deti a spolecne jsme delali adventni venec a zdobili vnitrek domu jehlicim :) a dneska uz jsme si uzivali zimnich radovanek ve snehu :)

  OdpovědětVymazat
 21. Snažím se chystat stejně jako když jsem byla bezdětná, peču, Zdobim, strojům :) ale můj ďábel má svou hlavu a přeorganizováva a jsou to ty nejlepší přípravy než kdy jindy :)

  Schejbalova12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Máme 2 děti - Viktorku 3 roky a Damianka 7 měsíců. S Viktorkou sme tvořili adventní věnec, budeme péct cukroví. Výzdoba místností probíhá za pochodu - někde se něco koupí, doma vybereme místo a je to :-) Taky sem Viktorce dělala adventní kalendář, tak sem zvědavá co na něho zítra řekne :-)
  (Z.Jituska@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 23. janabelcova@gmail.com máme syna, který teď v prosinci bude mít 1.rok. My zatím spolu jen uklízeli, během příštího týdne se vrhneme na pečení a výzdobu bytu.

  OdpovědětVymazat
 24. Mám 17-měsíční holčičku a místo příprav na advent prožíváme přípravu dětského pokojíčku, protože už brzy do něj přibude malý rarášek :-). Ale samozřejmě stromeček a cukroví, bez toho to nejde. Už jsou koupené razítka na sušenky a těším se, jak spolu zase letos budeme péct a zdobit perníčky :-).

  OdpovědětVymazat
 25. Mam holcicku 10mesicu a na nase prvni vanoce se mic tesim.Snazim se hlavne po nocich vyrabet vyzdobu aby mela zazitek a vsude bude hodne svetylek.To ji ted hodne zajima a vsechno co jde trhat,tak bude urcite mit vetsi radost z baliciho papiru nez z darku.Je to krasny cas a hlavne se tesim,ze si ho s nasi rostandou uzijeme...

  OdpovědětVymazat
 26. Dobrý den, mám skoro 3 letého syna a letos už máme napečené a ozdobené perníčky (ale jo na chvilku se zabavil :-), v sobotu budeme vyrábět adventní věnec a vylepovat samolepky do oken.
  Krásný víkend, charlotte.e@centrum.cz.

  OdpovědětVymazat
 27. Mám 8. měsíčního chlapečka a tomu ještě nějaké Vánoce dost "volné", ale já zdobím, nakupuju mu dárečky a chci mu udělat i nějaké pěkné vánoční fotky na památku na první vánoční svátky :)
  katerinavitu@centrum.cz, IG-@katuskavitu

  OdpovědětVymazat
 28. Podmínky splněny. :-)
  S dcerami se na advent připravujeme vánoční výzdobou. Už nám zbývá dát jen na balkon vánoční osvětlení a máme hotovo.
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Mam 2,5 mesicniho chlapecka. Myslela jsem kolik budu mit casu na pripravu vanoc az budu na materske..to jsem se opravdu spletla..ale adventni venec jiz mam :-) no necim se zacit musi. indrova.klara@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Mám děťátko pod srdíčkem, mělo by se narodit na konci května a to mi pomáhá s výzdobou a do ničeho nemluví ��. Potom mám dvou a půl letého Ríšu a ten také pomáhá se vším, ale trošku jinak než si to představuji já ��. Ale snaží se a moc.A jak mu to jde. Je to šikulka. Zrovna dnes jsme zdobili okna..sousedi si budou myslet, že jsem měla upito. Takový sněhulák na ležato, ten je fakt super. Nasmáli jsme se s taťkou až až. Až půjde zlatíčko spinkat, musím jeho umělecká díla trošičku poopravit ��. S dětičkama je radost.
  sarka.jerabkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Jste úžasná co pro nás děláte ! Mám dcerku, a zatím jsme spolu vytvořily adventní věnec a ještě bych chtěla stihnout zimní výzdobu bytu :) misu.mikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Mám skoro 2-letého chlapečka. Na advent se pomalu chystáme. O víkendu budeme péct cukroví, zdobit celý náš dům. Malému děláme nový pokojíček, takže pořád je co chystat. Dnes začalo krásně sněžit, takže malý je nadšený. Už se moc těšíme až budeme mít nazdobený stromeček a malý bude koukat na světýlka. Už ať je tu štědrý den, protože ta bezprostřední radost dětí z maličkostí je to nejkrásnější co může být. lucierybova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Juu konecne to vypuklo! :) Mame trileteho syna, tak jsem pro nej usila adventni kalendar, bude tam mit jen orisky a pernicky a kazdy den figurku z betlemu :) Urcite potom spolu upeceme pernicky a jine cukrovi a budem zapalovat svicky na adventnim venci...mam v planu spoustu dalsich veci, ale uvidime jak je z praci letos budu stihat.. :)
  pivonkova.petra@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 34. Ahojky, letos se poprvé zapojim do tvé soutěže a moc me zaujal ten koncept :-) zároveň letos poprvé oslavíme Vánoce jako rodina i s naší 7měsíční dcerkou Laurinkou. Zatím jsem zvládla středně velký úklid a výzdobu bytu. Nejvíc jsem zvědavá jak s malou zvládnu pečení cukroví :-)
  Mail: veru.zamrzlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Dobrý den, mám tři dcery, pro holky chystáme adventní kalendář, snažíme se o klidné prožití adventu, chodíme do kostela na roráty. Jitka (ji.jezkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 36. Děti mám tři :) . Ten nejmenší bude mít 4měsíce a ještě s toho nemá moc rozum. Dcera (2roky) už chápe a i se synem ( 3roky) mě pomáhají delat výzdobu. I když to kolikrát vypadá že soutěží v tom kdo udělá dříve větší nepořádek. Ale za ten jejich spokojený výraz stojí vše ;)
  L.silnicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Začaly jsme s dvouletou dcerou a babičkou péct perníčky a další vánoční cukroví, ještě chceme stihnout výzdobu. Dcera se snaží pomáhat v rámci možností a svých schopností :-)

  zaneta.sukupova (zavináč) gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Ahoj Maruško,
  s mým desetiměsíčním synem se budeme na Advent připravovat tak, že mi bude "asistovat" u louskani oříšků, pečení cukroví, vánoční výzdobě a hlavně se těším, jak si spolu budeme pouštět koledy a on u nich bude dělat "tanyny".
  lenule683@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Vyrobili jsme si doma adventní kalendář z krabice od lupínků, kterou jsme celou krásně pomalovali a vyzdobili a malé krabičky od sirek nebo různých použitých krabiček posloužili jako okýnka. Vznikl tak kalendář, který má opravdové srdíčko. =) bacova.zd2@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Nozinova.p@seznam.cz
  Mam 13m Viktorku ktera momentalne vsechno prozkoumava a vsude leze. Ale uz mame hotovou vanocni vyzdobu, nakoupeny skoro vsechny darky a tesime se na jeziska

  OdpovědětVymazat
 41. Mám dvě děti, zatím se moc nepřipravujeme, ale od zítra to začneme napravovat �� nachystáme věnec a uděláme doma výzdobu, vánoční ubrus, začneme péct cukroví a možná i na nějaký úklid dojde ��
  jana.koloma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Prvni detatko prave cekame. Na advent se chystame pripravou vanocni vyzdoby. Nesmi chybet adventni venec a kopa vanocniho cukrovi.
  cumplova.lenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Máme zatím jedináčka ročního syna Aleška, na advent zatím připravuji sama, ale snad příští rok budu mít velkého pomocníka při pečení cukroví a podobně :) je to velký šikulka, ale dneska nás trápí zoubky chudinka ���� Alena.Pelouchova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Mám dvouletou holčičku a o Vánocích si spíše jenom vyprávíme a prohlížíme knížky, úplně na to vyrábění a vánoční výzdobu já moc nejsem, ale plánuji snad alespoň vanilkové rohlíčky. Jinak plánujeme navštívit vánoční trhy, rozsvícení stromečku, Mikuláše s čertem, budeme zdobit stromeček, ale tohle všechno teprve přijde;)
  Lenka Fořtová
  mail: lenka.cicha@email.cz

  podmínky soutěže jsem snad splnila všechny - na FB jsem jako Lenka Fořtová (Cichá) (video nasdíleno), na IG sleduji jako cichulak - Lenka F. a youtube odebírám, To se mi líbí videu taky dán a jsem tam snad taky jako Lenka Fořtová (případně cichulak)

  OdpovědětVymazat
 45. Mám jedno dvouleté dítko a druhé očekávám v květnu.Krom cukroví jsem se na advent nechtěla nijak zvlášt připravovat,ale všude na mě číhají vánoční nástrahy a jsem z toho dojatá,tak pravděpodobně přehodnotím.Uděláme si s dcerkou adventní věnec a výzdobu.
  lt83@email.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Děti mám dvě, jednu skoro 3 letou princeznu a jednoho 11 měsíčního kloučka. Na advent jsme se zatím nechystali nijak, ale plánujeme pečení, nějakou výzdobu okna a zítra na dcerku bude čekat její první adventní kalendář. Podmínky jsem snad splnila všechny :). Martina, makaface@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Ahoj,
  máme první miminko jmenuje se Honzík. Na první adventní neděli jsme nic moc neplanovali ,ale nakonec se u nás odehraje důležitá věc a to jsou křtiny našeho zlatíčka. Potom budeme s celou rodinou mít posezení doma a zapalime si první svíčku. Už se všichni moc tesime hlavne ze nam to tak krasne vyšlo na advent ��
  Podmínky soutěže mám splněné jako Barbora Hajduškova ��

  bajaik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Ahoj, mám 20 mesačnú dcerku s ktorou sa velmi na Vianoce tešíme. Cez advent bude.mať svoj adventny kalendar s pribehmi,budeme spolu piect a balit darceky:)

  Majka.arnoldova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. O děťátko už se dlouhé roky pokoušíme, ale stále neztrácím víru ani naději. Nikdy jsem Vánoce moc neřešila, ale letos se připravuji poctivě. Cukroví téměř napečeno, vánoční úklid hotov, adventní svícen připraven, dárky téměř nakoupeny....Vánoce můžou zaklepat :)
  krysovamartia@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. ahoj mam dva syny 3 roky a 4 roky. vyrodili jsme advetni venec,povesili advetni kalendare a zacali pect cukrovi. vergr@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Dobrý den/ahoj, já mám 5 měsíční holčičku, takže moc ráda sleduji Vaše deníky miminka. Naše přípravy jsou zatím ve formě zpívání vánočních koled :-). Těším se, že příští rok už mi malá třeba pomůže vykrajovat perníčky.
  můj email: verca.dohnal@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 52. Ahoj, děti nemám. :D
  Můj mail je: hladkakaterina1995@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. Děti mám dvě, pro holčičku to budou čtvrté Vánoce, pro mladšího chlapečka první. Dcerka se těší jako nikdy, strašně to prožívá, vše ohledně Vánoc, tradic a adventu děsně hltá, prostě tím žije a jde vidět, jak jí to vše přijde kouzelné. Jinak výzdobu budu řešit během zítřka a soboty a večer ještě musím přichystat adventní kalendář. Email - tereza.binkova@email.cz (vše splněno jako Hana Svobodová).

  OdpovědětVymazat
 54. Mám zatím jen jednoho malého chlapečka, který to ještě všechno moc nechápe, ale na Vánoce se děsně těšíme...zatím máme adventní věnec a výzdobu domu budeme dělat o víkendu..a taky začínáme péct cukroví
  nikyta159@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Pěkný den, moc krásné dárečky. Mám jedno dítě a to chlapečka,který měl 18. listopadu 1 rok. Výzdobu zatím na advent ještě nemám to budu dělat až o víkendu. A pro chlapečka adventní kalendář nemám ještě nejí sladké, takže Mikulášskou nadílku dostane - ovoce, přesnídávky, jogurty atd. Můj e-mail: xxmisulkaxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 56. Ahojky...takže my budeme letos slavit Advent prvně s naší Gabrielkou. Je to 3měsíční mimčo a tak si užije hlavně overálky se sobíčky a vánoční šatičky. Matyášek s Filípkem se mnou budou hlavně péci cukroví(Matyáš letos poprvé:-)) a zdobit stromeček. Potom klasické vánočn zvyky a pokud bude sníh i stavění sněhuláka:-)
  kamilamakovcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 57. Jedno dítko mám a druhé už čekám, takže jsme prozatím jen rozsvítily dřevěný svítící stromeček a upekly perníčky. Víc toho asi už nezvládnu :)
  skyv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Přeju krásný večer :)
  Mám jednoho synka, jmenuje se Michal a bude mu rok a třičtvrtě :) Letos už máme hotový adventní věnec, věsili jsme spolu světýlka na okno (a on byl tak laskavý, že je nestrhával :D) a pekli jsme perníčky, které máme pověšené jako adventní kalendář :)
  katka.chromkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Ahoj, mému synovi jsou čtyři měsíce a tak ještě z Vánoc nic extra nebude mít, ale už se těším jak si bide prohlížet světýlka na vánočním stromečku :)
  Nicifi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Ahoj, mám pět dětí a pro nejmladší to budou první vánoce, takže zdobíme co se dá a ona to zbožňuje. bartlovahanka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný večer. Letos v srpnu se nám narodilo naše první miminko, malý Vojtíšek. Takže zatím jsou přípravy na advent a Vánoce v mé a manželčině režii :) Chystám se na to tento víkend. Vyrobíme věnce, všude namotáme světýlka... Zase po pár letech budou mít Vánoce díky Vojtovi tu pravou atmosféru!
   hajkovaverka@seznam.cz

   Vymazat
  2. SOUTĚŽÍM S RADOSTÍ A VELKOU HRDOSTÍ. DĚTIČKY NEMÁME. KAŽDÝ ROK STROJÍME VÁNOČNÍ STROMEČEK, NA KTERÝ BAREVNÝMI KRAMLÍČKY PŘIPNEME NĚKOLIK 1000 KČ BANKOVEK. PŘEJI VŠEM HODNĚ ÚSPĚCHŮ.
   miloslav.krupik@seznam.cz

   Vymazat
 62. Mám devítiměsíčního chlapečka, na Vánoce jsme již oprášili ručně vyráběný věnec na dveře který tam v nejbližších dnech umístíme. Adventní kalendář letos ještě mít nebudeme, nepřežil by raubíř e malého. Těším se jak se bude malý tvářit na stromeček a dárečky, zatím si oblíbil balící papír tak jsem zvědavá jak jej bude cupovat z dárečků. monikagl@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. Hezký večer :-)
  Mail klarkakrejcova@seznam.cz
  Mám syna Matyáše (3 roky a 7 měsíců) a dceru Emu (skoro 1 rok). Na advent se letos moc nepřipravujeme, stavíme dům, takže jsme v režimu "přežít" ;-)

  OdpovědětVymazat
 64. Ahoj. Mám 3 měsíčního chlapečka, takže připravoval se semnou na advent tím způsobem ze semnou chodil nakupovat všechny věci a pak Koukal na maminku jak vyrábí adventní věnec a zdobí byteček ☺️☺️Vendulkabv@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 65. Mám jednoho malého prťouska ještě v bříšku. Čekáme jej na přelomu ledna a února, a tak letošní advent je ve znamení chystání výbavičky a praní všech těch rozkošných věciček. Moc se těšíme Iwaneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Ahojky Marusko, u nas uz je vse na advent nachystane, maly Filda mne pomahal jak ve zdobeni, tak uz i peceni, o vikendu se zacalo pect, moc se tesi na jeziska :-)
  petpec@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. hezký den, na Fb sleduji jako Barbora Francová, youtube kanál likuji a odebbírám jako Barbora Červenková. Děti zatím nemám, ale mám neteře a sestřenku (o 20 let mladší :), tak už pro ně mám nakoupeny dárky a těším se, až jim předám dárek od ježíška. cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Vánoce jsou mým oblíbeným obdobím, letos oslavíme Vánoce poprvé jako rodina - syn se narodil vloni 26. prosince :-) Těším se, že si užijeme pěknou poklidnou atmosféru,...velký úklid letos vynechám, díky malému jsem "demotivovaná" :-( :-) :-) ale o to více si užiji výzdobu,..už jsem si vyrobila adventní věnec,..dárky mám nakoupené,...kupuji drobnosti rodině, synovi a my s partnerem si dáme většinou vše co potřebujeme přes rok, i když nějaké to malé překvapení si nachystáme :-).....také se chystám na cukroví, hlavně perníčky, ty zbožňuji,..letos chci zkusit nějakou zdravější verzi, aby to mohl i syn,...těším se až bude upečeno,..poběží pohádky, já si hodím nohy nahoru a otevřu si třeba vínko,...lépe si Vánoční čas strávený v županu na gauči představit nedokáži :-)
  J.a.j.i.n.k.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Ahoj, dcera oslaví teď o víkendu 2. narozeniny, takže už mám napečeno, vyzdobeno atd. Bavilo jí moc mamince pomáhat vykrajovat (známe to všichni, bylo všechno všude, ale o tom to je, že:D ) Letošní stavění sněhuláka a první jízda na saních za námi, tak snad si sněhu tajně doufám, ještě užijeme :)
  lenasus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Pěkný zasněžený den, při pohledu z okna se hned na ty Vánoce těším ještě více. Letos se těšíme, ale i tak mnohem více než předchozí léta, protože budeme poprvé jako rodina. Naše malá princezna se nám narodila v březnu, takže je s ní už teď velká sranda a vše vnímá. Na advent se samozřejmě připravujeme poctivě, už máme napečené perníčky, chystám i nějaké cukrovíčko pro malou, zítra jedeme vybrat stromeček a máme nachystaný i adventní kalendář, chceme si to opravdu užít.Vždyť ten čas letí tak strašně rychle a ty děti rostou snad ještě rychleji :D Veronika.Waloschkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 71. Tak se starším synem jsme nakreslili kalendar a budeme si do Ježíška odskrtavat dny a také dostane čokoládový kalendar, protoze čokoládu miluje, uz cti pravidla, takže každy den jedna cokolada, jeste budeme zdobit světylka a půjdeme na rozsveceni stromečku. Půlroční dcera je jeste miminko, které to vše bude pozorovat, suezi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 72. lucecitka@seznam.cz
  Mám osmiletého syna - ten se připravuje na Advent nejen ve škole a v družině, ale i doma se snažíme vytvářet dekorace (z oříšků, z papíru), vybírat voňavé svíčky, pečeme cukroví, a těšíme se na zapálení první svíčky na adventním věnci ;)

  OdpovědětVymazat
 73. Ahoj, přípravy vypuknou zítra, necháváme to s dcerou na poslední chvíli... kolky7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Děti mám zatím dvě :) A vše propukne od zítřka, v listopadu se snažím krotit své Vánoční vášně :) eva.dozbabova@gmail.com FB:Eva Nějaká

  OdpovědětVymazat
 75. Mám 10m syna a přípravy na Advent nechávám na své manželce. Maximálně ji pomůžu s předvánočním úklidem a ujídáním cukroví ;) a chystám se se synem na rozsvěcení vánočního stromu ;)
  a.taborik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Mám dcerku a na advent jsme připravené v plné parádě. Ušila jsem ji hvězdičkový adventní kalendář a Vánoční výzdoba samozřejmě taky nechybí.. Email: d.lorkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. ahoj, jmenuji se Růža a mám 15-ti měsíčního chlapečka Zdenečka. Pomáhal mi dnes třídit své oblečení. Já srovnávala a on rozhazoval. :-D Jinak mi pomáhal dělat věnec, vybírat na něj ty nejlepší šišky... jen že kostičky ss na něj nehodí zatím moc nechápe. :)
  Na fb jsem simkru Ruzwnka
  Email mam sipecek3990@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Dcera 3 roky. Pripravy jsou v plnem proudu,jen netusim,jak a hlavne kdy,zabalim asi tunu darku pro rodinu �� helena.xxxxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Syn má dva roky, tak advent moc neprožívá, ale aspoň jsme si spolu udělali adventní věnec! :-) jarcca056@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Zdravím :) mám synčeka Luboška, ktorý bude mat 10.12 4 mesiace takže ježte nevníma že budu Vianoce, ale páči sa mu keď niečo bliká tak sa už tešíme keď budeme zapalovat sviečky na adventnom kalendári, ktorý som si vyrobila vždy sama ale teraz pri malom není kedy :) ale snáď na budúci rok to bude lepšie a pomože mi aj s kalendárom a aj s pečením cukroví a keďže mam kúsok od domu svokru tak budeme piecť spolu :) a je pekne mať dve deti ja bych taký chcela dcéru tak hádam sa nám podari za také tri roky no uvidíme keďže nám tento lumpík trval viac ako rok ale konečne ho tu máme a tešíme sa z neho :) nikdy som nič nevyhrala tak uvidíme a možno sa nám pošťastí :) Prajem krásne vianoce tebe a celé tve rodinke :) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježte sa tešíme na stromeček keď bude blikat a samozrejme budeme aj darčeky rozbalovat takže sa tešíme :) moj mail je denca103@gmail.com :)

   Vymazat
 81. Ahoj Maruško,
  sleduji tě už dlouho. Mám dvě děti, druhé narozené letos v dubnu, proto mi nezbývá moc času. Těšíme se na Vánoce moc, dcera Vánoce už bude ve svých dvou a půl letech vnímat daleko více než loni. Připravila jsem adventní látkový kalendář s kapsičkami, do kterých každý den strčím malou hračku a dnes jdeme do centra kam si chodíme hrát vyrábět adventní věnec.
  vondrackova.jana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Mám dvě děti. Mladší kluk 2 roky a starší holka 7 let. Se starší jsme si už vyrobili adventní věnec a je to moje malá šikulka. Po čertech, pokud mi ji tu nechají, budeme péct cukroví.
  Karpiskova.daniela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 83. Mám dvě děti a letos jsem ještě přípravy nestihla, hned v sovotu se na to vrhnu a doženem věnec, výzdobu i advetní kalendář:-)
  mexka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. Mam dceru Viktorku, pred necelym mesicem ji byly dva roky, miluje vlocky, snehulaky, svetelka, sobiky, zkratka vse spojene s timto kouzelnym casem. A zitra si pujde otevrit svou prvni puncosku, uz se tesim na jeji rozzareny oblicejicek. KRASNY ADVENTNI CAS VSEM A JESTE KRASNEJSI STEDRY DEN! Andrea.Kabelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Mám syny 3 roky a 4 měsíce se kterými si přípravy na Vánoce užíváme naplno ;-) Světýlka, výroba adventního věnce, výzdoba domu, pečení perníčků, učení básničky pro Mikuláše,zpívání koled ...... Starší se aktivně zapojuje a moc ho to baví a mladší,ten to sleduje z postýlky :-) S dětmi má advent úplně jiný směr :-) sdagmar@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Krásný den, mám 2,5 letech syna a druhátko nám přinese čáp v březnu. Na advent jsme se moc nepripravovali, máme adventní kalendář, nakoupenou výzdobu a nějakou výzdobu jsme dělali se synem. V pondělí jsme upekli spolu perníčky a v sobotu plánujeme navštívit trhy. Advent mám ráda. Letos se na Vánoce těším maximálně, hlavně na to až uvidím nadšení syna a jeho rozzarene oči. Všem přeji krásný advent, ještě s kouzelnejsim vyvrcholením, tedy vánoci. Můj email: KaluzovaMajka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Email: Kulhavakat@seznam.cz

  Dobry den, letosni Vanoce budou pro nas s manzelem temi nejkrasnejsimi, ten nejvetsi darek jsme jiz dostali v cervnu - nasi dcerku Adelku. Tesime se, az s ni pujdeme na rozsviceni stromecku na namesti, i kdyz to dozajiste prospinka v kocarku i na cely advent s ni a verime ze kazde dalsi Vanoce s ni budou kouzelnejsi a kouzelnejsi.

  Krasny adventvi cas Vam preje Katka

  OdpovědětVymazat
 88. nedvedovanikol@gmail.com
  Mam 2 letou holcicku a letos to jsou jeji treti Vanoce. Prijde mi, ze kazdym rokem to vnimavic a vic a je to krasne pozorovat, jak jsem prvni rok jejiho zivota blaznila, aby bylo vse dokonale a vse delala pro ni, lepila na okno samolepky, prekla cukrovi a ona jen lezela a spala :-) To letos uz lepila vse semnou a do vseho se angazovala. Sice byl vsude z cukrovi a vseho bordel jako v tanku, ale neni nic vic nez videt ten jeji usmev na tvari, kterym me obdarovava kazdy den. Letos jsme krome peceni, vybirani stromku jeste psali jeziskovi. To jeji nadseni, kdyz rano zjistila, ze tam dopis neni :-))) A dneska si otevre sve prvni policko na domacim adventnim kalendari. Uz se tesim, jakou bude mit radost. Co je vic? :p Krasne Vanoce

  OdpovědětVymazat
 89. Mam teprve rocniho prcka,takze advent zatim moc neresim 😊 ale myslim,ze pristi rok,si to uz uzijeme 😊
  cerna.lucije@email.cz

  OdpovědětVymazat
 90. vytvořili jsme si adventní věnec a já pro ne udělala adventní kalendář plný úkolů,pokusů,nálepek a omaLOVÁNEK haanyy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Mám dvě děti, 6.měsíční na nás dohlíží a pořvává :-) a 8.letá pomáhá s úklidem, výzdobou a příští týden se vrhneme na pečení. nenulda@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. mám 4 děti, takže advent pro nás vždycky byl plný příprav na vánoce a těšení se na ježíška, ilujeme doma všichni tenhle kouzelný čas plný adventních trhů, koncertů, chodíme na předvánoční bruslení, jíme horké kaštany, pečeme cukroví a všechno zdobíme ...jajda69@centrum.cz (FB Jana Málková Morávková)

  OdpovědětVymazat
 93. Loni jsme měli naše první Vánoce s naším 9 měsíčním synem. Tehdy to ještě nijak nevnímal, ale letos už má necelé 2 ročky a už si změn všímá. Pomalu máme uklízený byt, připravený na výzdobu, kterou budeme připravovat v sobotu. Ale s úklidem mi malý pomáhal a s výzdobou to nebude jiné. Už se velice na Vánoce těšíme. Email : n.waliczkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Dortiky.ostrava@seznam.cz :) my mame jednoho chlapecka-Teodorka :) ma cerstve dva roky,takze to jsou prvni Vanoce,ktere bude prozivat, rozbalovat darecky a tak :) prozatim moc vanocniho tvoreni nemame,zatim jen vybarvoval andelicky a pomahal s tvorenim vanocnich skritku.. ale zitra nas ceka vikend na chate s rodinnym pecenim pernicku, pak trhy,peceni cukrovi, baleni darecku a spousta spousta pohadek :))

  OdpovědětVymazat
 95. gabrisova.maria@gmail.com
  Mám dítě- 3 měsíce, takže zatím jsme se společně na advent nepripravovali, ale už několikrát jsem ji povídala o Vánocích.

  OdpovědětVymazat
 96. Ahoj Maruško.
  Doma máme 13ti měsíčního chlapečka a pod srdcem nosím 15ti týdenní překvapení. Zatím jsme s Matyáškem upekli několik druhu cukroví, vyrobili adventní věnec (svícen) a dům ozdobili vánočními dekoracemi (vánoční hvězda, svíčky, svícny, kouličky apod.). Také jsme stihli už napsat Ježíškovi a byli jsme na dvou vánočních focení. O víkendu jdeme na vánoční tvoření a mikulášskou besídku a ve čtvrtek pojedeme do Brna na vánoční trhy. Na to, jaký je to rošťák, si myslím, že toho je "ažaž". Ale na tyto Vánoce se těším strašně moc, jelikož ty loňské byly s dvouměsíčním prckem těsně po stěhování do domečku hektické, takže jsem si je neužila tak moc, jak bych chtěla. Teprve teď to bude mít to pravé kouzlo Vánoc! Přejeme tobě i celé rodině krásný adventní čas a šťastné a veselé Vánoce!!!
  Kdyby se na nás náhodou usmálo štěstí, ozvi se, prosím, na email macka0308@seznam.cz
  Zdraví Marcela a Matyášek

  OdpovědětVymazat
 97. Ahoj, máme skřítka Lukáška ❤ včera jsme pekli pernicky a vánoční výzdobu teprve budeme dělat. Adventní věnec raději udělám sama 😁 hezky adventní čas přejeme, Štěpka
  Balkova.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Mám jednoho školáka, na prvním stupni základní školy. Na advent jsme se zatím moc nepřipravovali, ale včera jsem už předala čokoládový kalendář, aby syn mohl sledovat jak se každým dnem více a více blíží Vánoce :-)

  bohhana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přes facebook Vás sleduji :-) a soutěž sdílím:

   https://www.facebook.com/bohhana

   Vymazat
 99. Ahoj :) máme dva kluky téměř 5 let a 20 měs. Nazdobili jsme společně byt, vyrobili adventní věnec, poušťíme už zlehka i koledy, pečeme cukroví, chystáme se na výstavu betlémů do muzea... Advent miluju. Letos bych ho chtěla prožít víc v klidu než loni :)
  Krásný advent všem Lenka
  lenka.cervenova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat