sobota 4. července 2015

DIY: Mason jar

Maminkování je super! Občas je ale fajn si trošku vydechnout. Nejradši se odreagovávám u DIY blbinek a poslední dobou se mi i daří vyšetřit si na ně trošku času. Zatím jsou to takové rychlonápady, ale časem se snad budu moci pustit i do větších projektů.
V sobotu jsem vyráběla jmenovky na šampusky. Fotku najdete na instagramu. Včera jsem si udělala radost svou vlastní, originální mason jar. Sklenice je od protlaku z Lidlu (myslím, že 750ml), vyvařená. Chystala jsem se na ní už dlouho a teprve dnes mě napadlo použít na její ozdobení papírové lepící pásky. Mám je z Tchiba a fungují naprosto skvěle. Normálně si potrpím na kombinaci pouze tří maximálně čtyř barev, ale tentokrát nešlo odolat. Mám tedy pořádně barevnou, veselou letní sklenici na domácí limonádu z domácího sirupu z bezových květů.. Co víc si přát?
Přítel měl ještě za úkol provrtat víčko, abych jím mohla prostrčit brčko, ale myslím, že je nakonec lepší, když si můžu limču pořádně protřepat nebo ji na chvíli strčit pořádně vychladit do mrazáku ;)
Jaký je váš poslední DIY projekt?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ♥