sobota 1. prosince 2018

2. den / Čtyři balíčky knih od Albatros Media

Sponzorem druhého dne Adventního kalendáře se stává mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR Albatros Media.
A v dnešním okénku se skrývají hned čtyři výhry! Knihy jsem vybírala podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Většinu knih jsem sama přečetla a oslovily mě natolik, že jsem si je pro vás do soutěže vyprosila. Balíčky jsem pak tvořila tak, aby mohly číst jak maminky dětem, maminky s dětmi nebo klidně i tatínci nebo nemaminky a netatínci podle toho, jak se vám to zkrátka zrovna nejvíc hodí. Konečný výběr už nechám na vás.

1 PRO MIMINKO
Balíček šesti knížek určený pro děti od narození do dvou let je plný krásných ilustrací ze známých Disneyovek. Pomocí knížek se miminko postupně naučí poznávat Jídlo, Zvířata, Tvary, Barvy, Čísla a Roční období. Je to krásný dárek pro ještě nenarozené miminko nebo pro malého průzkumníka, který je neustále potřeba zabavovat novými ještě neprobádanými věcmi.

2 PRO MAMINKU A MIMINKO
Tatér z Osvětimi není pravda úplně kniha na období šestinedělí a adventu, nicméně bych ji doporučila všem i maminkám. Dlouho mě žádná kniha tak nezasáhla. Není to lehké téma, ale rozhodně bysme před ním neměli zavírat oči! Moc jsem vám ji do soutěže chtěla dát a šířit tenhle příběh o naději dál, protože i v tom nejhorším se dá zřejmě vždy najít i něco dobrého. Gerda Příběh velryby je dětská kniha, která svým způsobem tu první hezky doplňuje. Není to klasická pohádka, je krásná, má hlubokou myšlenku a taky velmi dojemný happy end.
 
3 PRO MAMINKU A PARŤÁKA
Už máte doma dítko školou povinné? Pak vás knížka Proč máma pije jistojistě pobaví ještě více než mě. Je to takové to lehké, odpočinkové čtení, u kterého se poměrně často budete smát nahlas a věřím, že se v některých pasážích i z hlavní hrdinkou ztotožníte. A pokud vaše děti čtou stejně rádi jako vy, napínavý příběh knihy Sally Jones a dopis od mrtvého je určitě bude bavit!

4 NOSTALGIE PRO VŠECHNY
Tento balíček obsahuje knihy Veselí a úplnou novinku ještě teplou z tiskárny Jeden kopeček šmoulový. V obou knížkách se autorky vrací ke svým kořenům, popisují dobu svého mládí, oblíbená místa a věci. Je to příjemné, oddechové čtení. Myslím, že po těhle knížkách rádi sáhnete při vánočním odpočinku a budou vám krátit chvíli při dlouhých zimních večerech. Vyvolají ve vás příjemné pocity spojené s dětstvím. 

VÝHERCI BALÍČKŮ SE STÁVAJÍ:
Balíček pro miminko
 Balíček pro maminku a miminko

Balíček pro maminku a parťáka

Balíček pro všechny!POJĎ SI ZASOUTĚŽIT!
Prosím, čtěte následující text pozorně, i když přicházíte soutěžit třeba už poněkolikáté, v průběhu soutěže se může sem tam něco málo změnit a byla by škoda o výhru přijít!

 • Dej "To se mi líbí" stránce Můj fialový svět BLOG, ať Ti neutečou další soutěže a novinky z našeho světa
 • Dej "To se mi líbí" stránce Albatros media  jako poděkování za dárek do soutěže
 • Do komentářů pod příspěvek zde na blogu napiš svůj mail, na který vás budu v případě výhry kontaktovat a nezapomeň připsat, který z balíčků by v případě výhry udělal největší radost tobě nebo tvým blízkým (přednost budou mít ti, které vylosuji jako první, pak balíčky v případě shody rozdám podle jejich pořadí v tomto příspěvku)
  Komentáře, které nebudou obsahovat e-mailovou adresu do slosování zahrnu, výherce pak bude mít tři dny na to, aby se mi ozval sám, pokud tak neučiní, vylosuji výherce nového. Stejně tak pokud výherce nebude na můj e-mail s výzvou k zaslání svých údajů reagovat (viz pravidla níže).
 • Soutěž je pro čtenáře s doručovací adresou v ČR i SK! Nezapomeňte se zítra přijít podívat, zda jste měli štěstí nebo si zasoutěžit o další krásné výhry. ;)
 • Zapojit se můžete pouze dnes 1.12.2018 od 00:01 do 23:59, komentáře přidané později budou smazány a nebudou zařazeny do slosování!
 • Sdílejte soutěž veřejně na facebooku a zvyšte svou šanci na výhru! Do druhého komentáře však musíte přidat odkaz na sdílený příspěvek nebo alespoň na svůj facebookový profil, kde půjde soutěž dohledat, ideálně v popisku označte i stránku mého blogu, aby se mi sdílený příspěvek lépe dohledával.
 • A uděláte mi radost, když nás budete sledovat i na Instagramu, to není povinné, ale budete mít malé plus, prostřednictvím instastories s námi navíc můžete být v každodenním kontaktu ;)
!SOUTĚŽ O HLAVNÍ VÝHRU!

Chceš se zapojit i do soutěže o hlavní výhru - týdenní pobyt v Chorvatsku v Apartmánech Galeb pro celou rodinu?

 • Splň vše uvedené výše u denní výhry 
 • Dej "To se mi líbí" stránce Apartmány Galeb
 • A přijď soutěžit zase zítra! Čím častěji se zúčastníš, tím větší šanci na výhru máš!


!HLAVNÍ VÝHRA

TÝDENNÍ POBYT v Chorvatsku v Apartmánech Galeb, apartmán č. 6  (2+1 dospělé osoby nebo max. 2+1+1 dítě do dvou let věku bez nároku na lůžko) v termínu dle výběru výherce a volných ubytovacích kapacit v období květen/červen 2019
Apartmánový dům se nachází v malém, klidném rybářském městečku Živogošće přímo u pláže. Všechny apartmány mají balkón/terasu s výhledem na moře, vlastní koupelnu a kuchyňský kout. U apartmánů je parkoviště s dostatečnou kapacitou pro všechny hosty. Hned pod domem je krásná široká oblázkovo-písčitá pláž. Termín v tomto období jsme vybrali záměrně. V květnu a červnu už bývá v této oblasti krásné slunné počasí a teplé moře, pro dovolenou s dětmi je to ideální období. A možná se tam i potkáme! 

Pokud jste tu prvně, pročtěte si pozorně princip soutěže a její pravidla! ↓

Pravidla a princip soutěže:

Soutěž probíhá na blogu mujfialovysvet.cz. Každý den od 30.11. do 24.12.2018 se na blogu v 00:01 otevře okénko/publikuje článek s výhrou/ami pro daný den.  Jednotlivé výhry budou v článku představeny a popsány (fotografie v článcích i ve videu mohou být pouze ilustrační, řiďte se textem v článku se soutěží!). O každou z výher budete moci soutěžit pouze v ten daný den. Soutěžit můžete každý den! Je jen na vás a na štěstěně, kolik dárečků letos vyhrajete. Každodenním soutěžením navíc zvýšíte i pravděpodobnost výhry hlavní ceny - týdenního pobytu v Chorvatsku v Apartmánech Galeb (apt.6). Výherce denní výhry budu losovat vždy co nejdříve po skončení soutěže a to náhodně ze všech platných komentářů (max. dva na osobu v případě veřejného sdílení soutěže na facebooku) prostřednictvím random.org. Jména výherců posléze doplním do článku s danou soutěží a výherce samotné neprodleně kontaktuji na uvedené mailové adresy. Pokud výherce mailovou adresu v komentáři neuvede, bude mít tři dny od vyhlášení na to se mi ozvat sám. V případě, že se výherce v daném čase o výhru nepřihlásí, budu losovat výherce nového. Stejně tak pokud mi výherce do tří dnů neodpoví na můj email a nepošle mi svou adresu, vylosuji po výzvě, kterou zveřejním na facebooku, náhradníka.  
Výherce hlavní výhry budu losovat tak, že 25.12.2018 nejdříve náhodně přes random.org vylosuji jeden ze soutěžních dní a následně pak z komentářů v daném dni i výherce hlavní výhry. Výhry se vám společně se sponzory budeme snažit odesílat co nejdříve, nicméně bohužel nemůžeme garantovat doručení všech výher do Štědrého dne. 

!HODNĚ ŠTĚSTÍ!

97 komentářů:

 1. Na Tatéra z Osvětimi i Gerdu si dělám už delší dobu zálusk, takže můj výběr je jasný :)
  (mail info@veruce.cz, na FB sleduji jako Verča Slovanská)

  OdpovědětVymazat
 2. Jelikož pro kluky už spoustu knížek pod stromeček mám,tentokrát myslím na sebe,a proto vybírám poslední balíček ;-) (sdagmar@seznam.cz,Fb profil Dagmar Budišová)

  OdpovědětVymazat
 3. Ráda bych soutěžila o balíček 1. pro miminko. (irena.myslikovjanova@seznam.cz, FB profil Irena Myslikovjanova)

  OdpovědětVymazat
 4. Radost by udelal.balicek prvni pro nase miminko co se brzo vyklube.. petpec@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Největší radost by nám udělal balíček pro miminko.
  ChudobovaPeta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Ráda bych vyhrála 4.balíček "Nostalgie pro všechny". O knize herečky M. Doležalové jsem slyšela a velmi mě zaujala! :) RadushV@email.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Největší radost a využití bychom měli z balíčku číslo 1učeníje vždy ku prospěchu
  kamilamakovcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Balíček pro maminku a parťáka jirulka.k@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Měla bych radost z balíčku ,,Nostalgie pro každého,,. Dekuji a krásný první advent! m.lysikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Proč máma pije už vím. :D Ale Gerda a Tatér z Osvětimi jsou stále v mém hledáčku. :)
  Krásný adventní víkend!
  Terezabinovcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Šárka Korousová1. prosince 2018 11:17

  2. výhra pro maminku a miminko by udělala radost mně a dceři. Po Gerdě už pokukuju dlouho. :)
  E-MAIL: korousovasarka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šárka Korousová1. prosince 2018 11:18

   Sdíleno:
   https://m.facebook.com/sarka.korousova.7

   Vymazat
 12. Balíček pro miminko, našemu chlapoečkovi je 13měs. a je velmi zvídavý.
  marta.bajzova@vossp.cz

  Leonidas Leonidas
  Právě teď ·

  Leonidas Leonidas (Fb)
  Právě teď ·

  http://mujfialovysvet.blogspot.com/…/2-den-ctyri-balicky-kn…


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.facebook.com/profile.php?id=100017632440760

   Vymazat
 13. hezký den! bože, soutěž o knížky, to miluju :) máme doma úplně čerstvé miminko, takže kdyby se mi poštěstilo, přála bych si balíček č. 1 a hned za ním ve frontě je to balíček č. 4, který bych věnovala mamince, ať si užije moravskou a retro švandu u kafíčka :) barbora.francova@post.cz, sleduji na Fb jako Barbora Francová

  OdpovědětVymazat
 14. bajaik@seznam.cz
  Balíček pro.miminko je uplňe boží a tomu našemu kloučkovi by se určitě moc líbil �� Ale i ostatní výhry jsou super ��

  OdpovědětVymazat
 15. 2 PRO MAMINKU A MIMINKO hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Sleduji na fb jako eva richterová
  Ervulenka@seznam.cz
  Libi se mi druhy balicek

  OdpovědětVymazat
 17. Vybrala bych si balíček s Gerdou a tatérem, na obě knihy už mám delší dobu zálusk ;) a případně i první balíček by byl moc fajn, měla bych krásný dárek pro sestru, která brzy bude mít miminko ;) ladyhawke@email.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Urcite balicek cislo 3

  Email: Schejbalova12@seznam.cz

  Fb: Dzejna Schejbalinda

  OdpovědětVymazat
 19. Pro maminku a miminko, to by byl hezky darek od Jeziska pro me u dcerku :-) Andrea.Kabelkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Moc by potěšila sada pro maminku a miminko.
  gabrisova.maria@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. Vybrala bych si 1. Pro miminko nebo 3.Pro maminku a parťáka,nebo spíše parťačku :D Ale pokud jen jedno,tak 1.balíček :) Děkuji
  falipe@centrum.cz
  Pavla H.

  OdpovědětVymazat
 22. Nejvíce by udělal radost balíček č. 1 pro děti, ale všechny balíčky jsou zajímavé.Děkujeme :) misu.mikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Ač jsou krásné všechny knížky, nejvíce mě zaujal balíček č.2 Pro maminku a miminko
  lenule683@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Mně by se moc líbil balíček č. 4 Nostalgie :) Díky za soutěž michaela.zaleska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Sdílím na FB
  https://m.facebook.com/profile.php?id=1720975429&ref=content_filter
  lenule683@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Já bych vybrala balíček č. 1 pro miminko. Většinu ostatních knížek už doma máme a jedno miminko zrovna je na cestě :-)
  Maskova.D@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Karel Krömer email karelkromer@seznam.cz libi se mi knihy Tater z Osvetimu a Velryba Gerda..pro snachu Marketku a jeji dcerku Esterku 3,5r

  OdpovědětVymazat
 28. Líbí se mi balíček číslo 2 pro maminku a miminko.To by byl hezký dárek pod stromeček 🎄 sarka.jerabkova@seznam.cz
  Děkujeme

  OdpovědětVymazat
 29. Sleduji oba profily už dlouho :)
  Kdyby náhodou, brala bych balíček Nostalgie.
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Už nějakou dobu pokukuju po Gerdě, takže balíček pro maminku a miminko je jasná volba. :) sykorka.maru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Zdeňka Jurečkova e:electromike@seznam.cz na knihy uz nemam oci ale jiste ma dcera Eva Mackova detem rada precte Balicek Nostalgie..sdilim..like

  OdpovědětVymazat
 32. https://www.facebook.com/maru.sykorova
  sdílím
  sykorka.maru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Radost by mi udělala výhra č. 2. Tereza.binkova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Balicky se mi libi vsechny protoze knizky s detmi (Samik 3r a Nikolasek 6mes) milujeme, stejne jako lego a puzzle..to jsou ted nase nejaktualnejsi..hry a aktivity.email zanetss@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Sdíleno https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10217869743843936&id=1493480822&fs=0&focus_composer=0

  OdpovědětVymazat
 36. Pro maminku a miminko nebo Pro maminku a parťáka. meskjana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Sdílím na FB https://www.facebook.com/boruvka18 Pro maminku a miminko nebo Pro maminku a parťáka.

  OdpovědětVymazat
 38. Radost by nám doma udělal druhý balíček s Gerdou a Tatérem z Osvětimi. Kubelkova.eliska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. ssimka@centrum.cz a radost by mi nejvíce udělal balíček č. 4.

  OdpovědětVymazat
 40. Dobrý den, největší radost by nám udělala výhra č.2, knihy Tatér z Osvětimi a Gerda. Na tyto knihy už mám déle počíháno :-) Hezkou sobotu, J.a.j.i.n.k.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Balíček pro miminko...dcera je totiž milovník obrázkových knížek a tyto by ji určitě udělaly radost... remesovalucie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Mi by nejvíc udělal radost čtvrtý balíček. :-) K.Leifertova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. andrea.petrov@seznam.cz
  Balíček č. 2

  OdpovědětVymazat
 44. Balíček pro miminko by byl můj sen. Petra.ferencikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Mě by nejvíc udělal radost balíček pro miminko... Věnovala bych ho kamarádce, která koncem roku přivede na svět další princeznu ��
  (Heleninka@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 46. Pro maminku a miminko :-) Cenkovakaterina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Ráda bych balíček č. 2. liskahana@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 49. Nejvíc by potěšil balíček č. 3, protože z něj zatím ani jednu knížku nemám;)
  Na FB sleduji jako Lenka Fořtová (Cichá), na IG jako cichulak - Lenka F.
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 50. Nejvíce by se mi líbilo vyhrát set 3 :-) avosicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Nejvíc bychom využili 1 PRO MIMINKO. ;)
  Silvous96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Libi se mi balicek c.2 :-)
  purplekitten@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sdilim
   https://m.facebook.com/jina.janoutova?fref=nf

   Vymazat
 53. Přála bych si vyhrát balíček 1 pro miminko :) kam.bob@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Pro vnoučka krásné knihy pro miminko, balíček 1. redeba@seznam.cz Sdílím pod stejným jménem.

  OdpovědětVymazat
 55. Soutěž o knížky je vždycky super, já knížky miluju, nejlepší by byl balíček 1 pro syna, ma 21 mesicu, ale klidně si rada počtu i já :) (monikagl@seznam.cz, FB profil Veronika Glasová)

  OdpovědětVymazat
 56. Líbil by se mi balíček č. 2��

  OdpovědětVymazat
 57. balíček 1 pro miminko, můj email je marketa.heinrichova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Nejvíce by nás potěšil balíček pro miminko :-) Verca91@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Balíček pro miminko :-) janaanna18@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Moc by mě potěšil balíček pro maminku a miminko (Gerda a Tatér z Osvětimi). Email je Martaa.K@seznam.cz
  Přeji krásný advent! Sdílím na FB https://www.facebook.com/martina.walczysko

  OdpovědětVymazat
 61. Největší radost bych měl já i moje dcerka z balíčku pro miminko :-) lukis2s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. prosím výhru pro miminko, nebo pro maminku a miminko , jajda69@cenrum.cz
  https://www.facebook.com/jana.m.moravkova

  OdpovědětVymazat
 63. Balíček 1 PRO MIMINKO nebo 4 NOSTALGIE PRO VŠECHNY
  Petra.sebestova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 64. brala bych výhru pro miminko :) MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Balíček 1 PRO MIMINKO nebo 4 NOSTALGIE PRO VŠECHNY
  Petra.sebestova1@gmail.com

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2133571126894243&id=100007241288445

  OdpovědětVymazat
 66. Radost bych měla z balíčku č. 3. Lucu.alexova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Líbil by se mi balíček č.2
  lenka.cervenova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 68. A já bych prosila balíček číslo 4 :) Sdíleno https://www.facebook.com/profile.php?id=100015290949341

  OdpovědětVymazat
 69. Memu synovi by se líbila hned první skupinka knížek :) nicifi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Líbil by se mi balíček číslo 4. Na fcb sleduji jako Vlasta Nedvědová

  OdpovědětVymazat
 71. Krásné knihy, v případě výhry by se mi nejvíce líbil balíček tři:-)kulhanovap@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Děkujeme za krásně nachystaný Adventní kalendář. V případě výhry bych si přála č. 4 balíček pp.artep_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Protože mám malého syna, zaujaly mě knížky z 1. balíčku PRO MIMINKO
  a.taborik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 74. https://www.facebook.com/ales.taborik - sdíleno na FB
  a.taborik@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 75. KaluzovaMajka@seznam.cz Všechny jsou krásné,knížky moc milujeme. Mi by se nejvíce libil balíček 2, na Tatéra z Osvětimi mám zálusk. A všemi chválenou gerdu si taká ráda s detma přečtu, vypadá úžasne ❤️

  OdpovědětVymazat
 76. Mám 2 malé děti, proto by se mi nejvíc líbil 1. balíček. Email: D.Lorkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Líbil by se mi balíček č.2.
  lencaklimova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Nejvic by mne potesil ctvrty balicek :-) email je hanka.kmecova@gmail.com.
  Krasny blog, tleskam.

  OdpovědětVymazat
 79. chci balíček dětských knih.
  vera.simunkova@centrum.cz
  Děkuji

  OdpovědětVymazat
 80. Mne nadchl prvni balicek...a taky ctvrty :-) hm153@email.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Pro maminku a miminko :) smazena.hranolka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Určitě mě zaujal balíček Nostalgie pro všechny. Můj e-mail - hegrovaeva@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Nejvíce bychom využili balíček pro maminku a miminko :-) a děkuji za krásnou adventní soutěž. snehotovap7@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 84. Moc ráda bych si něco veselého přečetla, takže balíček č. 3 by mi udělal velikááánskou radost. charlotte.e@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Balíček číslo 1 pro miminko srb.lucie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Soutěžím o balíček c.1, ale využila bych i ostatní suezi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Pro miminko. helena.xxxxx@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Ahojky, všechny knížky jsou krásné. Je to těžký výběr. Asi by se mi nejvíce líbila varianta 2. Email: sochrovahana@sezna.cz ať se daří jako dosud

  OdpovědětVymazat